Ertemur; “Biz insan odaklı belediyecilik anlayışı ile geliyoruz. Vatandaşlarımız mesai saatinin bitimi ve iftar saati arasının dar olması nedeniyle pide alacak zaman bulamıyor. Vatandaşlarımızı mutlu etmek ve hayatlarını kolaylaştırmak adına pide dağıtımımızı gerçekleştiriyoruz. Bu hizmetimiz aslında 31 Mart’ın ardından ‘Halk Ekmek’ projemizin bir başlangıcı oldu. ” dedi.
CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, adaylık sürecinde insan odaklı çalışmalarına devam ediyor. 31 Mart’ta belediye başkanlığı görevine gelmesinin ardından odağının insan olacağını her fırsatta vurgulayan Ertemur, Ramazan ayında iftar saatinde trafikte kalan vatandaşlara pide dağıtımını gerçekleştiriyor.

CHP Denizli'den Genel Başkan Özgür Özel'e Ziyaret CHP Denizli'den Genel Başkan Özgür Özel'e Ziyaret

“VATANDAŞIMIZIN HAKKINI VATANDAŞIMIZA REKLAM YAPMAK İÇİN KULLANIYORLAR”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Ertemur; “Nerede o eski Ramazanlar sözünü çok fazla duyar olduk. Ramazan ayında yardımlaşmanın en üst seviyede gerçekleştiği günleri özler olduk. Vatandaşlarımızın aynı sofrada buluştuğu günleri özledik. Pamukkale’mizde Ramazan ayında vatandaşların verdiği vergilerle düzenlenen iftarların vatandaşlarımıza bir lütuf olarak anlatıldığı günler yaşıyoruz. Vatandaşımızın hakkını vatandaşımıza reklam yapmak için kullanıyorlar. Buna itiraz ediyoruz. Biz vatandaşın hakkını vatandaşımıza geri vermeye geliyoruz” dedi.

“HALK EKMEK PROJEMİZİN BAŞLANGICI”

Pide dağıtımının 31 Mart’ın ardından göreve gelmelerinin ardından hizmete alacakları ‘Halk Ekmek’ projesinin başlangıcı olduğunu dile getiren Ertemur; “Mübarek Ramazan ayının içindeyiz. Vatandaşlarımızın hayatını nasıl kolaylaştırırız, paylaşmayı nasıl teşvik ederiz düşüncesindeyiz. Ramazan ayı yardımlaşmayı gerektirir. Biz insan odaklı belediyecilik anlayışı ile geliyoruz. Vatandaşlarımız mesai saatinin bitimi ve iftar saati arasının dar olması nedeniyle pide alacak zaman bulamıyor. Vatandaşlarımızı mutlu etmek ve hayatlarını kolaylaştırmak adına pide dağıtımımızı gerçekleştiriyoruz. Bu hizmetimiz aslında 31 Mart’ın ardından ‘Halk Ekmek’ projemizin bir başlangıcı oldu.” Diye konuştu. Iftar Zamani Trafikte Kalanlarin Pidesi Ertemurdan 3Iftar Zamani Trafikte Kalanlarin Pidesi Ertemurdan 1Iftar Zamani Trafikte Kalanlarin Pidesi Ertemurdan 2