İzmir yolu üzerinde Kumkısık'ta bulunan fabrikanın önünde açılan indirim çadırı her an yenilenen ürünleriyle haftanın her günü açık olacak. Çadırda muhteşem indirimler sizleri bekliyor

Denizli’nin önde gelen tekstil markalarından Gürlesin Tekstil tarafından düzenlenen Geleneksel Gürlesin İndirim Çadırı 6. kez kapılarını açtı.

Yılda iki kez sezon sonu açılan indirim çadırı, dün düzenlenen açılış töreninin ardından hizmet vermeye başladı. Dualarla açılan indirim çadırına ilk gün çok sayıda vatandaş ziyaret etti.

İNDİRİMLER SİZİ BEKLİYOR

Gürlesin Tekstil'in İzmir yolu Kumkısık Mahallesindeki fabrikasının önünde açılan indirim çadırında muhteşem indirimler sizi bekliyor. Bünyesinde çok sayıda değerli markayı taşıyan Gürlesin Tekstil, kadın ve erkek iç çamaşırdan Pijama takımlarına kadar birçok üründe muhteşem fırsatlar sunuyor. Gürlesin İndirim Çadırında çoraplar 4.99, çamaşırlar 9.99, atletler 19.99, boxer 14.99, sütten 29.99, tek altlar 39.99 ve Pijama Takımları 49.99 liradan satılıyor. Gürlesin İndirim Çadırı her gün yenilenen stoklarıyla haftanın her günü açık olacak.

320x80-gif-1

denizli-gurlesin-indirim-cadiri-5

denizli-gurlesin-indirim-cadiri-4

denizli-gurlesin-indirim-cadiri-3

denizli-gurlesin-indirim-cadiri-2

denizli-gurlesin-indirim-cadiri-1