Konya'da Yaşanan Olay, Denizli'ye Sıçradı

Antalya'nın Manavgat ilçesinde bir işyerinde tanıştığı Ö.F. ile yasak aşk yaşayan Ö. T, yasak aşkını ve yasak aşkı ile babasına kıydırdığı resmi nikahı itiraf etti. Tarım, eşinin baskısı üzerine sevgilisi ile 6 ay boyunca Denizli'ye kaçmış ve burada yaşamış.

GÜNCEL 08.10.2020, 10:33 13.11.2020, 09:16
Konya'da Yaşanan Olay, Denizli'ye Sıçradı

Atv ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programına dün katılan Meryem Tarım’ın iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü. Kocasının yabancı uyruklu bir kadınla aşk yaşadığını ileri süren Meryem Tarım’ın eşi Ö.T’ı Esra Erol ortaya çıkardı. Canlı yayına bağlanan Ömer Tarım, tüm iddiaları kabul ederek yabancı uyruklu sevgilisi ile beraber olduğunu söyledi. Öte yandan sınır dışı edilmemesi için de 75 yaşındaki babası ile nikah yaptırdığını itiraf etti.

DENİZLİ'YE KAÇMIŞ

Canlı yayına Konya'dan bağlanan Ö. T, Özbek sevgilisi ile yasak aşkını eşini bildiğini söyledi. Ö. T, "Eşim onunla sürekli görüşüyordu. Varlığından haberdardı. Boşanmak istedim ama boşanmadı. Bende sınır dışı edilmemesi için babam (C. T) ile resmi nikah kıydırdım. Babam hep yanımızda oldu. Beni anlayışla karşıladı" dedi. Tarım'ın bu itirafı canlı yayındakilerin büyük tepkisini çekerken, evli adamın Özbek sevgilisi ile önce Konya'da ev tuttuğu, eşinin baskısı üzerine Denizli'ye kaçtığı ortaya çıktı. Ö.T ve Özbek sevgilisinin 6 ay Denizli'de yaşadığı öğrenildi.

Yorumlar (3)
Fatih 10 ay önce
Ahlahsizca utanmiyorlar
Osman demir 11 ay önce
Yeminle artık şeytan bile insanları kaçacak delik arıyor bu ne densizliktir yahu
Fahrettin.akpınat 11 ay önce
Böylemikroplardavar Allahkorkusuyokancakdünyalıkyaşıyorlarbenböylekişilerin.yaşamasıns.istmiyorum.bence.şeriat.gelmeli.çünkğ.şeriat.kurandemek.böylelerin.yediğiharamdır.Allah.islshetdin