İNTİHAR EDEN POLİSİN CENAZESİ MEMLEKETİNE UĞURLANDI

Denizli’de, dün Çınar Polis Merkezi Amirliği önünde kalbine tek kurşun sıkarak intihar eden polis memuru 45 yaşındaki Fatih Y'nin cenazesi ailesi ve meslektaşlarının gözyaşları arasında memleketi Aksaray’a uğurlandı.

GÜNCEL 06.08.2013, 16:49 06.08.2013, 16:56
İNTİHAR EDEN POLİSİN CENAZESİ MEMLEKETİNE UĞURLANDI
banner1656
Denizlide, dün Çınar Polis Merkezi Amirliği önünde kalbine tek kurşun sıkarak intihar eden polis memuru 45 yaşındaki Fatih Y'nin cenazesi ailesi ve meslektaşlarının gözyaşları arasında memleketi Aksaray’a uğurlandı.
Olay, dün öğle saatlerinde Çınar Polis Merkezi Amirliği önünde meydana gelmişti. Devriye görevinden geri dönen polis memuru evli ve 3 çocuk babası Fatih Y, ekip arabasından polis memuru arkadaşının ayrılmasının ardından karakolun önünde kalbine tek kurşun sıktı. Hastaneye kaldırılan polis memuru yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olayın ardından eşi ve meslektaşları büyük üzüntü yaşarken, Fatih Y’nin cenazesi otopsi için Pamukkale Üniversitesi morguna kaldırıldı. Buradaki işlemlerin ardından bugün morgun önünde polis arkadaşları Fatih Y için bir araya geldi. Denizli Emniyet Müdürü Zeki Bulut’un da katıldığı uğurlama töreninde Fatih Y’nin eşi ve çocukları uzun süre gözyaşı döktü. Fatih Y’nin cenazesi nakil aracına konulurken dualar edildi. Fatih Y’nin cenazesi memleketi Aksaray’a doğru yola çıkarıldı. Denizli Emniyet Müdürü Zeki Bulut, polis memurunun eşi ve çocuklarını teselli etmeye çalıştı.
Fatih Y’nin cenazesinin Aksaray’da toprağa verileceği öğrenildi.

Kaynak: haberdenizli.com
banner1640
Yorumlar (0)