Denizli'de 21 yaşındaki Ceren’e büyük destek!

Denizli’de 3 yaşından beri yapay damar ile yaşayan 21 yaşındaki Ceren’in sosyal medya aracılığıyla Haluk Levent’ten istediği destek, hem Haluk Levent’ten hem de Aile ve Sosyal Politikalar Eski Bakanı Sema Ramazanoğlu’ndan geldi. İkili, Ceren’i birlikte ziyaret etme kararı aldı.

GÜNCEL 18.11.2019, 10:01 18.11.2019, 10:30
Denizli'de 21 yaşındaki Ceren’e büyük destek!

HABERDENİZLİ.COM

Denizli’de yaşayan 21 yaşındaki Ceren, 3 yaşından beri yapay damar ile yaşadığını ve tedavi için desteğe ihtiyacı olduğunu belirterek sosyal medya hesabından şimdiye kadar birçok kişiye destek olan Anadolu Halk ve Barış Platformu’nun (AHBAP) Başkanı olan şarkıcı Haluk Levent’ten destek istedi.

Ceren’in bu talebi, Haluk Levent’ten önce Aile Ve Sosyal Politikalar Eski Bakanı ve eski Denizli Milletvekili Sema Ramazanoğlu’nun dikkatini çekti. Ramazanoğlu, sosyal medya hesabından Haluk Levent’e seslenerek, “Ceren’in birlikte ziyaret edelim” teklifinde bulundu.

Şarkıcı Haluk Levent ise, Ramazanoğlu’na desteğinden dolayı teşekkür ederek, ‘seve seve’ geleceğini belirtti. İkilinin önümüzdeki günlerde Ceren’in yayına gidip tedavisi için gereken desteği sağlaması bekleniyor.

Yorumlar (0)