Denizli Tekstil Günleri Sergisi Ankaralılarla buluştu

Denizli’ninTavas İlçesi Kızılcabölük Mahallesine ait tekstil ve dokuma ürünlerinin yer aldığı sergi Kızılay’daki Zafer Çarşısı’nda Ankaralı vatandaşların beğenisine sunuldu.

Denizli Tekstil Günleri Sergisi Ankaralılarla buluştu

Serginin ilk açıldığı günden bu yana tekstilci hemşehrilerini yalnız bırakmayan önceki dönem Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Denizli Milletvekili Dr.Sema Ramazanoğlu tüm Ankaralıları sergiyi gezmeye, kaliteli Denizli tekstil ürünlerini görmeye davetetti. 

Dr.Ramazanoğlu Denizli’nin tekstil ve dokumacılıkta katettiği mesafenin gözle görülür şekilde olduğunu, bunun Ülke ekonomisini güçlendirecek seviyelere ulaştığının altını çizdi.

Ramazanoğlu sergiyi gezdiği esnada yaptığı açıklamada; Üreten, ürettiklerine değerveren, çalışkan hemşehrilerim ile Ankara’da biraraya gelmenin mutluluğunu yaşıyorum. Kızılcabölük gelirinin büyük bir bölümünü tekstilden kazanıyor. Ve herkesin bildiği gibi biz Denizliler tekstil ve dokumacılıkta epeyilerideyiz. Bu güzel ürünleri görmek için tüm Ankaralıları buraya davet ediyorum. Esnafımıza da hayırlı işler, bol kazançlar diliyorum’’ ifadelerini kullandı.

Denizlili Esnaflar da Dr.Sema Ramazanoğlu’na ilk andan beri verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER