Denizli'de İntihar! 5. Kattan Kendini Boşluğa Bıraktı

Denizli'nin Merkezefendi ilçesi Mehmet Akif Ersoy Mahallesinde yalnız yaşayan bir kişi kendini 5. Kattan aşağıya atarak intihar etti. İntihar eden kişi ağır yaralandı.

GÜNCEL 13.06.2021, 18:07 14.06.2021, 10:33
Denizli'de İntihar! 5. Kattan Kendini Boşluğa Bıraktı

HABERDENİZLİ.COM

Edinilen bilgiye göre, Denizli'nin Merkezefendi ilçesi Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 328 sokak üzerindeki 5 katlı bir apartmanda tek başına yaşayan adam kendini 5. Kattan boşluğa bıraktı.

5. Kattan intihar eden kişi ağır yaralandı. İhbar üzerine olay yerine 112 acil ve polis ekipleri sevk edildi. Ekipler 5. Kattan atlayan adamın ağır yaralandığını tespit etti.

Ağır yaralanan kişi ambulansla hastaneye götürüldü. Ağır yaralanan kişi hastanede tedavisine devam ediliyor.

Polis olayla ilgili inceleme başlattı.

Yorumlar (2)
Mert 2 ay önce
Ben müslümanım diyen ama Kul hakkı yiyenlere Ben müslümanım deyipte onlara OY verenlere sesleniyorum. Sizce müslüman bir idarecemi daha adaletli yoksa dinsiz işin ehli olan hak yemeyen devleti idare edenler mi?

Asrın lideri şahsın hükümetinin https://www.gercekgundem.com/siyaset/281050/akpli-isimlere-cifte-maasa-parti-icinden-tepki-bu-uygulama-siyasi-kirima-donusebilir
Yandaşları 2-3-4-5 maaş alırken, Almanya'da alman hükümeti Milletvekillerinin ek kazançlarına sıkı denetim altında.

Hristiyan bir ülkede Almanya’da milletvekillerinin ek gelirleriyle ilgili beş siyasi partinin ortaklaşa hazırladığı yasa tasarısı Parlamento’dan geçti. Buna göre milletvekilleri ayda bin euroyu geçen ek gelirlerini beyan etmek zorundayken, Müslüman ülkede sizce neler oluyor? Tün bunlar inandığınız DİN ile müslümanlıkla bir izahı varmı dır?
önder 2 ay önce
niye denizli‘de intihar vakalari cogaldi ?