Denizli'de Çocuklara Hz. Peygamber'in hayatı anlatıldı 

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kültür, Turizm ve Tanıtım Dairesi Başkanlığı'nın düzenlediği Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında Bilgi Evi ve Kurs Merkezlerinde eğitim gören çocuklara Hz. Peygamber'in hayatı anlatıldı.

Denizli'de Çocuklara Hz. Peygamber'in hayatı anlatıldı 

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kültür, Turizm ve Tanıtım Dairesi Başkanlığı, Kutlu Doğum Haftası nedeniyle bir dizi program düzenledi. Bu kapsamda, Denizli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren Fatih Bilgi Evi ve Kurs Merkezi'nde Hz. Peygamber'in (S.A.V) hayatı anlatıldı. Etkinliğe Denizli Büyükşehir Belediyesi Kültür, Turizm ve Tanıtım Daire Başkanı Hüdaverdi Otaklı, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Mustafa Kayalı ve Yunus Sun şiir ve dinletilerle Hz. Peygamber'in (S.A.V) hayatından kesitler sundu. 

"O'nun hayatı örnek alınmalı"

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kültür, Turizm ve Tanıtım Daire Başkanı Hüdaverdi Otaklı, “Hz. Muhammed’in hayatı ve yaşayış tarzı bizim en büyük yol göstericimiz olmuştur. Biz de onun hayatını kendimize örnek alarak onun gibi sözüne güvenilir ve emin kişiler olmamız gerekiyor” dedi. Etkinliğin sonunda, öğrencilere peygamberimizin simgesi olan gül ve gül şekeri dağıtıldı.
 

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243