1 Mayıs Denizli’de Olaysız Geçti

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle değişik siyasi parti ve sendikalara üye olan yüzlerce kişi çeşitli noktalarda toplandı.

GÜNCEL 01.05.2014, 16:59 01.05.2014, 17:08
1 Mayıs Denizli’de Olaysız Geçti

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle değişik siyasi parti ve sendikalara üye olan yüzlerce kişi çeşitli noktalarda toplandı. Yürüyerek Delikliçınar Meydanı’na gelen gruplar burada bir süre slogan attı. Kutlamanın yapılacağı meydana doğru yürüyüşe geçen grup üyelerinin ellerinde pankartlar dikkat çekti. "Dünyanın makarnaya talim eden bütün üniversiteliler birleşin", "1 Mayıs’a gelmeyeni Allah affetmez", "19. Şampiyonluğumuz onlara armağan olsun" gibi pankart taşıyan gruplar ilgi topladı.
1 Mayıs yürüyüşünde Galatasaray ve Fenerbahçe taraftarları da formalarıyla yürüyerek e-bileti protesto etti. Daha sonra eylemin yapılacağı meydana ilerleyen grup, polis noktasından geçerek arandı. Bu sırada bazı tartışmalar yaşanırken, olaylar büyümedi.
Yürüyüşün ardından Bursa Caddesi’nde bir araya gelen gruplar burada bir süre türkü dinleyip slogan attıktan sonra olaysız şekilde dağıldı.

Kaynak: haberdenizli.com
banner1640
Yorumlar (0)