Cumhur İttifakı'nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, emeklilerin sosyal hayata aktif şekilde katılmalarını ve kaliteli vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla Merkezefendi’nin farklı bölgelerinde sosyal aktivite merkezleri açmayı planlıyor. Emeklilerin hayat kalitelerinin artırılması hedeflenen bu merkezlerde sunulan tüm hizmetler ücretsiz olacak.

ÇOK SAYIDA ETKİNLİK DÜZENLENECEK

Emeklilerin sosyal hayata katılımı ve mutlu bir yaşam sürdürebilmeleri için hazırlanan Sosyal Dayanışma ve Aktivite Merkezleri’nde, kültür-sanat kulüpleri, eğitici ve hobi kursları, spor aktiviteleri gezi etkinlikleri gibi çok sayıda etkinlikler düzenlenerek emeklilerin zamanlarını daha verimli ve etkin kullanmalarına yardımcı olunacak.

Pamukkale Belediyesi'nde Başkan Ertemur'la İlk Meclis Toplantısı Pamukkale Belediyesi'nde Başkan Ertemur'la İlk Meclis Toplantısı

EMEKLİLER DAHA AKTİF YAŞAYACAK

Bu sosyal aktivite merkezleri, emeklilerin sosyal izolasyondan kurtulmalarına ve toplumla daha fazla etkileşimde bulunmalarına da olanak tanıyacak. Aynı zamanda yaşlıların zihinsel ve fiziksel sağlıklarını korumalarına ve geliştirmelerine destek olacak bu merkezler, emeklilerin hayatlarını daha aktif ve anlamlı hale getirmeye yönelik önemli bir adım olarak görülüyor. Ekrem Başer’in bu projesi yaşlı nüfusun topluma entegrasyonunu ve yaşam standartlarını yükseltmeyi de amaçlıyor.

PROJELERİ İLE ÖNE ÇIKIYOR

AK Parti Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer’in, emeklilere yönelik Sosyal Aktivite Merkezleri Projesi emeklilerin hayatlarını zenginleştirmek ve onlara mutlu, sağlıklı bir yaşam sürdürmeleri için gerekli destekleri sağlamak adına önemli bir çalışma. Başer’in, Merkezefendi için 7’den 70’e herkesi içine alan bu tür projelerine gelen olumlu tepkiler vatandaşın onu kabullendiğini ve başkanlık yarışında öne geçtiğini gösteriyor.