Denizli'nin ünlü turistik beldesi Pamukkale'de, zor ekonomik şartlar nedeniyle bazı otellerin kapanma kararı aldığı bir dönemde, bir termal otel satışa çıkarıldı. Konuyla ilgili resmi bilgi ise Basın İlan Kurumu’nun resmi internet sitesinde yer aldı. Yayınlanan ilana göre, Pamukkale’nin Gölemezli Mahallesi bulunan ve 1239 metrekare kullanım alanına sahip olan iki katlı betonarme bir termal otel, resmi ilanlar aracılığıyla satışa sunuldu. Satışa çıkarılan otelin 'L' şeklinde olduğu, iki katlı, betonarme, yapı kullanım izni belgeli ve kati ruhsat verilemez olduğu belirtiliyor. Otelin değeri ise 14 milyon 334 bin 820 TL olarak açıklandı.

Cumhurbaşkanına Keman Çalan Kız, "Onu canlı görmek ve karşısında çalmak çok farklı bir duygu" Cumhurbaşkanına Keman Çalan Kız, "Onu canlı görmek ve karşısında çalmak çok farklı bir duygu"

İlk artırma işlemi 9 Ocak 2024 tarihinde saat 14.50'de gerçekleştirilecek. Eğer bu aşamada alıcı bulunamazsa, ikinci artırma 8 Şubat 2024 tarihinde yine aynı saatte başlayacak.