Hafta sonunun ilk gününde Denizli'de parçalı bulutlu bir gün yaşanacak. Sabah saatlerinde 11 dereceyle başlayacak olan gün, öğleden sonra yer yer yağışlı geçişlere sahne olacak. Termometreler en yüksek 17 dereceyi gösterecek.

Meteoroloji'nin 5 günlük tahmin raporuna göre, hafta sonu boyunca yağışlı hava etkili olacak ve sıcaklıklar ciddi şekilde düşecek. Ancak yeni haftanın başında yağışların sona ermesi ve sıcaklıkların yeniden yükselmesi bekleniyor.

Pazar: Sabah 10 derece olarak başlayacak olan gün, gün içinde yer yer yağış geçişlerine sahne olacak ve en yüksek sıcaklık 11 derece olacak.

Pazartesi: Buz gibi bir sabahla başlayacak olan gün, az bulutlu ve güneşli geçecek. Sabah 5 derece, en yüksek sıcaklık ise 12 derece olacak.

Cumhurbaşkanına Keman Çalan Kız, "Onu canlı görmek ve karşısında çalmak çok farklı bir duygu" Cumhurbaşkanına Keman Çalan Kız, "Onu canlı görmek ve karşısında çalmak çok farklı bir duygu"

Salı: Sabah saatlerinde 7 dereceye düşecek olan sıcaklık, gün içinde 14 dereceye çıkacak. Az bulutlu ve güneşli bir gün bekleniyor.

Çarşamba: Sabah 7 derece olan sıcaklık, gün içinde 16 dereceye yükselecek. Az bulutlu ve güneşli bir hava hakim olacak.

Denizli'de beklenen bu hava durumu değişiklikleri ve yağışlar, vatandaşları önlemlerini almak konusunda uyarıyor.