Bir Pomeranian Köpeğini Kaça Sahiplenirim? Bir Pomeranian Köpeğini Kaça Sahiplenirim?

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte düğünler de hızını artırmaya başladı. Hafta sonu çok sayıda düğün olurken haberdenizli.com olarak bizim şahit olduklarımız, Aleyna ve Emre Yaşar Tataroğlu, Ayşegül ve Murat Karakol, Hatice ve Umut İçke çiftlerinin düğünleri.

NİKAHLARINI BAŞKAN ZOLAN KIYDI

denizli-dugun-tataroglu-karakol-icke-3

Pazar günü Lara Garden düğün salonunda gerçekleşen düğünle dünya evine giren, Elektrik Mühendisi Emre yaşar Tataroğlu ile Yüksek Biomedikal Mühendisi Aleyna Akçay çiftinin nikahlarını Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan kıydı. Mutlulukları gözlerinden okunan çiçeği burnunda çiftin düğünlerine eş dost ve akrabaları katıldı. 

denizli-dugun-tataroglu-karakol-icke-4

AYŞEGÜL VE MURAT KARAKOL'UN DÜĞÜNÜ

denizli-dugun-tataroglu-karakol-icke-1

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi Kurumsal İletişim ve Pazarlama Sorumlusu Murat Karakol, Ayşegül Erdoğan ile dünya evine girdi. Pamukkale yolu üzerinde bulunan Valore Düğün Salonunda nikahları kıyılan Ayşegül ve Murat Karakol çiftinin Muhteşem düğün merasimine Karakol ve Erdoğan ailelerinin eş dost ve akrabaları yoğun ilgi gösterdi.

Nikah merasimine katılan davetliler, çiftin bu mutlu anlarına şahitlik etti. Ardından pisti dolduran davetliler, çalan şarkılarla gece boyu doyasıya eğlendi.

GAZETECİ HATİCE BARDAKÇIOĞLU VE UMUT İÇKE DÜNYA EVİNE GİRDİ

denizli-dugun-tataroglu-karakol-icke-5

Dedahaber'de çalışan gazeteci Hatice Bardakçıoğlu ile Umut İçke Seher Ağaoğulları Düğün Salonunda evlendi. "Sevdik güvendik birbirimize, Karar verdik bir ömür boyu beraberliğimize..." söyleriyle ailelerinin davetlilerin karşısına çıkan çifte arkadaşları şahitlik etti. Düğünde gazeteci arkadaşları da Hatice'yi bir an olsun yalnız bırakmadı. 

Haberdenizli.com olarak evlenen çiftlere iki cihanda mutluluklar diliyoruz.