En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Denizli'de Narkotik Operasyon: Baskın Anı Kamerada

GÜNCEL VİDEO 22.05.2018, 13:58

Denizli Emniyet Müdürlüğü görevlileri tarafından Denizli'de uyuşturucu madde ticareti yapmak isteyen şahıs ve organizasyonlara operasyon düzenlendi.

HABERDENİZLİ.COM

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince Denizli'de uyuşturucu madde ticareti yaptıkları belirlenen bir grub takibe alındı. Uyuşturucu madde ticareti yaptıkları tespit edilen şebeke üyeleri takibe alındıktan sonra şüphelilerden farklı zamanlarda uyuşturucu madde temin eden 21 uyuşturucu madde kullanıcısı narkotik ekiplerince tespit edilerek yakalandı.

Polise yakalanmamak için örgüt içi tedbirler geliştiren örgüt mensuplarının tüm faaliyetlerini deşifre eden Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri 15 Mayıs sabahı harekete geçti. 33 ekibin katılımı ile İl Merkezi ve Sarayköy İlçesi’nde belirlenen adreslere eş zamanlı olarak operasyon gerçekleştirildi.

Emniyet birimlerince sıkı güvenlik tedbirlerinin alındığı, teknik araçlarla havadan da takibi yapılan narkotik operasyonunda hedefteki 6 şahıs kıskıvrak yakalandı. Şüphelilerin yakalandığı adreslerde yapılan aramalarda uyuşturucu madde tartımı ve kullanımı için özel olarak tasarlanmış düzenekler ile satışa hazır vaziyette paketlenmiş uyuşturucu maddeler bulundu.

5 ay süren başarılı çalışmada uyuşturucu madde bağımlılarına satışı yapılırken suçüstü yakalanan toplam 600 gram metamfetamin maddesi, 5 gram eroin maddesi, 4 gram esrar maddesi, 1 gram LSD maddesi, 0,8 gram sentetik kannobinoid maddesi ve 2 adet tabanca ile tabancalara ait fişeklere el konuldu.

Uyuşturucu ticareti yapan suç örgütüne yönelik yürütülen operasyon sonucu 21 madde kullanıcısı deşifre edildi.

Kullanıcılara para karşılığında çeşitli uyuşturucu maddeler satan 16 şüpheli yakalandı.

Projeli çalışma süresince adli mercilere sevk edilen 16 şüphelinin tamamı tutuklandı.

Yorumlar (0)