Osman Zolan Müjdeyi Verdi! Denizli'ye Halk Plajı Geliyor

Denizli’de deniz yok ama halk plajı olacak. Herkese garip gelebilir ama açıklama Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Zolan’dan geldi. Zolan, 2019’da Denizli’ye Halk Plajı kazandırmak istediklerini söyledi.

Osman Zolan Müjdeyi Verdi! Denizli'ye Halk Plajı Geliyor

HABERDENİZLİ.COM

31 Mart yerel seçimlerine kısa bir süre kala Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Ak Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Osman Zolan, projelerini açıkladı.

Anemon Otel’de düzenlenen toplantıya Ak Partili vekiller Cahit Özkan ve Şahin Tin ile Ak Parti İl Başkanı Necip Filiz ve çok sayıda partili katıldı.

Basın mensuplarının yakından takip ettiği toplantının ana teması ise 'Denizli’miz için vizyon projeler 258' oldu.

EN DİKKAT ÇEKENİ PLAJ OLDU

Yeni stadyum için temelin bu sene atılacağını da ifade eden Zolan’ın en dikkat çeken projesi ise Halk Plajı oldu. Zolan, Denizli’ye bir halk plajı kazandırmak istediklerini söyledi ve ekledi, “Karma plaj konseptinin yanında sadece kadınlara özel olanı da olacak.”

osman zolandan plaj müjdesi

osman zolan proje tanıtımı

osman zolan denizli büyükşehir belediye başkanı

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2019, 09:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hamdullah
Hamdullah - 3 ay Önce

Anasının cebi. Milletin gözünü boyayacağınıza önce ekonomiyi düzeltin. Hergün konkordato haberleri okuyorum. Bir konkordato, yüzlerce adamın işsiz kalması demek. Sosyal tesis değil iş istiyoruz. İnsanın sosyalleşmesi için önce huzurlu olması gerek. Tamam tesisler ücretsizdir de cebinde beş kuruş paran yokken, iş güç yokken nasıl oraya gidip de kafa dinleyebilirsin. Çalışacak adama iş çok diyorlar da hani iş nerde. Alıyorlar mı sanki. Çoğu ilanda hiç bir kriter aramiyorlar, nefes alsın yeter diyorlar. Başvuruyorsun gene işsiziz gene işsiziz. Allah sonumuzu hayır etsin.

adamın biri
adamın biri - 3 ay Önce

tabi size sorsalar ne gerek var ! köprülü kavşaklara da ne gerek var diyordunuz şimdi yetmiyor.Osman Zolan Adam gibi adam Akparti yapar.Suni plaj denen birsey var,her tesis yeni eğlence demek annelerin çocukların ihtiyacı var

Hüseyin
Hüseyin - 3 ay Önce

Plaj için su nerede? Üniversite açsan ne işe yarayacak, diplomalı işsiz çoğaltacaksın. Önce üniversite mezunlarına bir iş bul. Millet bahçesi yapacağına fabrika yap.

ÖHÖ ÖH PALAVRANIN DANISKASI NE SALLASAN ARTIK İSIN BİTTI MILLET UYANDI SIZDEN KURTULACAK.
ÖHÖ ÖH PALAVRANIN DANISKASI NE SALLASAN ARTIK İSIN BİTTI MILLET UYANDI SIZDEN KURTULACAK. - 3 ay Önce

Ibrahim
Ibrahim - 3 ay Önce

Milletin hali nedir? Bunlarin ki ekmek bulamiyorsan pasta ye hikayesi gibi. Millet bahcesi millet kiraathanesi simdi de millet plaji. Eee boyle millete boyle hizmet. Ama kurunun yaninda yas da yaniyor.

Muhammet
Muhammet - 3 ay Önce

Yalan haber sahil kenarı mı bu

Ali
Ali - 3 ay Önce

Gerek.yok kalsın buralara yatiracaginiz paraları çiftçiye ucuz mazot gübre verin 5 liraya soğan 10 liraya marul yemeyelim.Ama senin dagittigin kahveler gibi son kullanma tarihin doldu.

Asım abi
Asım abi - 3 ay Önce

Enayimi adamlar bir süre para demektir yatırım.isdihdam kaynak.destek demek ee bunları yapacağına giz boyamak bedavaya geliyor


SIRADAKİ HABER