İyi Parti Pamukkale Aday Adayı Berberoğlu Üniversitelileri Dinledi Söz Verdi İyi Parti Pamukkale Aday Adayı Berberoğlu Üniversitelileri Dinledi Söz Verdi

DESKİ Daire Başkanı olarak görev yapan Demet Özkan Değirmenci, Denizli Büyükşehir Belediyesi başkanlığı için Ak Parti'den Aday Adayı olduğunu açıkladı. 

Denizli Büyükşehir Belediye başkanlığı için görevinden istifa eden Değirmenci açıklamasında, "Umut oldukça, her yeni gün yeni bir başlangıçtır." demiş Mevlana. Bizim için bugün tam da öyle bir gün.  Ticaretten siyasete, özel sektörden bürokrasiye uzanan yolda bilgi ve tecrübe ile doldurduk biz heybemizi. Denizlimiz için kurduğumuz hayallerimize de; kadın ve anne bakış açısıyla bu hayalleri hayata geçirecek vizyonumuza da güveniyoruz.  Hemşehrilerimizin "tam zamanı bizim gız" cümlelerinden geliyor bizim cesaretimiz. Sokakta, pazarda, ev ziyaretlerinde sıktığımız her elin, sarıldığımız her yüreğin derdine ortak oluyoruz. Hemşehrilerimizin gönüllerinde bulunduğumuz yerin en büyük makam olduğunu bilerek güzel Denizlimizin güzel insanları için yıllarca çalıştık. Onların sesine kulak verdik. Şimdi yine o sese güveniyor ve daha fazla çalışma vakti diyoruz." dedi. 

EL ELE OMUZ OMUZA SÜRDÜRECEĞİM

2024 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde Denizli'ye belediye başkanı olarak hizmet etmek için Daire Başkanlığı görevinden 14 Kasım 2023 itibarıyla ayrıldığını belirten Değirmenci, "Görevim süresince birlikte çalıştığım tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Denizlimiz'in güzel insanlarıyla her köşe başında el ele omuz omuza olmayı sürdüreceğim." ifadelerini kullandı. 

demet-ozkan-degirmenci