Şırnak’ta 30 Temmuz 2015 yılında teröristlerle girdiği silahlı çatışmada şehit düşen Kaan Kandemir, şehadetinin sekizinci yılında mezarı başında edilen dualarla yad edildi.

Rıza Kandemir ve RAL Yatırım Holding: Deprem Bölgesine Kararlılıkla Yatırım Yapmaya Devam Ediyor Rıza Kandemir ve RAL Yatırım Holding: Deprem Bölgesine Kararlılıkla Yatırım Yapmaya Devam Ediyor

Çivril’in sevilen simalarından Kaan Kandemir, şehit olmasının üzerinden 8 yıl geçmesine rağmen gönüllerdeki sevgisini kaybetmedi. İlçe Müftüsü Muhammed Çörekçi ve Yeni Cami imamı Musa Kocabaş önderliğinde şehidin mezarına giden şehidin babası, amcaları, aile büyükleri ve esnaflar şehit için dua etti. Şehit mezarında yapılan dua sonrası sosyal paylaşım sitesindeki sayfasından paylaşım yapan Müftü Muhammed Çörekçi “8 Yıl önce (30 Temmuz 2015) Gabar Dağı eteklerinde (Şırnak /Görmeç) silah arkadaşlarıyla birlikte şehadet şerbetini içen Şehidimiz Ömer Kağan Kandemir'i ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte kabri başında ziyaret ettik. Ruhu şâd olsun” ifadelerine yer verdi.

Şehit Kaan Kandemir, terhisine 66 gün kala devriye görevi yaptıkları sırada teröristlerle girdiği çatışmada üç silah arkadaşı ile şehit olmuştu.

Çivrilli esnaflar da gün içinde şehit Kaan Kandemir’in askerlik ve sivil hayatta çekildiği fotoğrafları sosyal paylaşım sitlerindeki sayfalarından paylaştı. civril-sehidini-unutmadi-1