Tavas'ta Seçim Sevincine Gölge Düştü 1 Kişi Vefat Etti Tavas'ta Seçim Sevincine Gölge Düştü 1 Kişi Vefat Etti

Denizli'de yerel seçimler yaklaştıkça meydanlara, söylemlere heyacan gelmeye başladı. CHP Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu'nun ekibi sokakta vadandaşa Halk plajı nerede diye sordu.

Çavuşoğlu kanadından yapılan açıklamada, "Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ın 2019 Yerel Seçim öncesi dev projeler diye duyurmuştu 258 projesini. Denizi olmayan Denizli’ye halk plajı açacağını söyledi. Çizgi filmlerle, fotoğraflarla uzun uzun hayalini anlattı, “projemiz hazır” dedi, oy istedi, istediği oyu aldı. Sözlerinin üstünden çok yaz geçti. Gerçekleştirmeye yetecek kadar zamanı vardı ama yapmadı. Şimdi HALK PLAJI’nı ne gören ne de duyan var." ifadesi kulllanıldı. 

CHP Denizli Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu’nun ekibi Denizli sokaklarına çıkarak, Denizli halkına “Halk Plajı nerede?” sorusunu sordu. Vatandaşların ilk tepkisi “dalga mı geçiyorsunuz?” oldu.
Denizli’de halk plajı mı varmış diyen çoğunluk önce “şaka” yapıldığını zannetti. Kısa süreli şaşkınlıktan sonra ise tepkilerini dile getirdi. “Bu yalana inanmış mı bizimkiler?” diye sordu. “Gezerler gezerler vaat verirler, icraat yok” diyen halk, yaklaşan yerel seçimler öncesinde hayata geçmeyen projeler için hesap soracak mı? sorusu ise 31 Mart’ta yanıt bulacak.