Buldanlı Uzman Çavuş'un cansız bedeni bulundu

Denizli'nin Buldan İlçesi Yenicekent Mahallesi nüfusuna kayıtlı olan 24 yaşındaki Muhammet İncebacak, Bursa'da bir zeytinlik bahçesinde cansız bedeni bulundu.

Buldanlı Uzman Çavuş'un cansız bedeni bulundu

HABERDENİZLİ.COM

Edinilen göre, bir süre önce babasının vefat etmesi sonrası annesi ile birlikte Buldan’da yaşayan İncebacak, daha sonra dayısının yanına taşımıştı ve Şırnak’ta uzman çavuş olarak görev yapıyordu. Bir süre önce izinli olarak Bursa’ya ailesinin yanına gelen İncebacak, 3 gün önce ‘göreve gidiyorum’ diyerek evden çıktı.

O günden bu güne kadar genç Uzman Çavuş'tan haber alınamadı. Bu durum karşısında ailesi Polis’e giderek kayıp başvurusunda bulundu. Aradan geçen 3 gün sonra Bursa, Geçit Mahallesi, Turgut Özal Caddesi’ndeki zeytinliklerini ilaçlamaya gelen vatandaşlar yerde hareketsiz yatan birini fark etti.

Hemen Polis ve sağlık ekibine haber verildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri İncabacak’ın öldüğünü belirledi. Polis, olay yerini incelemeye aldı ve yaptığı araştırma sonucu ölen kişinin kayıp ilanı da verilen Uzman Çavuş Muhammet İncebacak’a ait olduğunu belirledi.

Olay yeri ekiplerinin yapmış olduğu araştırma sonrası İncebacak’ın çenesinin altından tek kurşunla vurulmuş olduğunu tespit etti. Çevre araştırmasında ise bir silah bulundu. Polis intihar olasılığı üzerinde dururken, durum İncebacak ailesine bildirildi.

Olay yerine gelen genç adamın yakınları gözyaşlarını tutamadı. Genç askerin cansız bedeni kesin ölüm nedeninin belirlenmesi ve tespiti için adli tıp morguna kaldırıldı.

Olayla ilgili olarak da soruşturma başlatıldı.

Kaynak: Meriç Ulukuş

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER