Denizli Emniyet Müdürlüğünde görev yapan Ensar Erkut ve kardeşleri dün gece seyahat halindeyken tırın altına girerek kazada yaşamını yitirdi. Erkut çiftinin bebek beklediği öğrenildi. Eşinin sosyal medyada ‘Baba oluyorum-Anne oluyorum’ yazılı kartlar ile fotoğraf paylaşımı ve ardından ‘Bizi ancak ölüm ayırırdı, ölüm ayırdı…’ paylaşımı yürekleri dağladı.

HABERDENİZLİ.COM

Kaza dün gece Adana-Gaziantep otoyolu Narlı Kavşağında meydana geldi. Gaziantep’e seyreden 20 B 0038 plakalı araç tıra arkadan çarptı.

Kaza yapan araçta Denizli İl Emniyet Müdürlüğünde yunus polis olarak görev yapan Ensar Erkut (28) ve kardeşleri Efdal Erkut (23) ile Furkan Erkut vardı. Ağır yaralanan kardeşlerden Ensar Erkut ve Efdal Erkut yaşamını yitirirken Furkan Erkut’un hayati riski olmadığı öğrenildi.

BEBEK BEKLİYORLARDI!

Ensar Erkut’un yaşamını yitirdiği haberi alan eşi sosyal medyada yürekleri yakan paylaşımda bulundu. Fotoğrafta çiftin ellerinde ‘Baba oluyorum-Anne oluyorum’ yazan bir kart vardı.

ÖLÜM AYIRDI!

Ölüm haberi ile yıkılan eş bebek bekledikleri fotoğrafın ardından o acı sözlerin olduğu paylaşımda bulundu.

Genç anne "10.11.2021 ben bugün öldüm… Bizi ancak ölüm ayırırdı, ölüm ayırdı. Mekanın cennet olsun güzel yüzlüm, güzel huylum. Emanetin emanetimdir. Oğlumuz bir ömür adınla yaşayacak. Ben artık yaşayan bir ölüyüm…" ifadesini kullandı.

Genel Sekreter Mutlu, Yeni Üyelere Rozet Taktı. Genel Sekreter Mutlu, Yeni Üyelere Rozet Taktı.