Denizli'de Trafikte Silahlar Konuştu

Denizli'nin Pamukkale ilçesi, Siteler mahallesi, Doğan Demircioğlu caddesinde yol verme ve arabaya sürtme olayından dolayı sözlü tartışma çıktı.

ASAYİŞ 23.10.2019, 09:17 23.10.2019, 10:05
Denizli'de Trafikte Silahlar Konuştu

HABERDENİZLİ.COM

İddiaya göre iki gurub arasında yol verme ve araca sürtme olayında dolayı çıkan sözlü kavga daha sonra silahlı kavgaya dönüştü. Araçlarında pomalı tüfeklerini çıkaran şahıslar birbirilerine ateş etmeye başladı. Ne olup bittiğini anlamayan vatandaşlar hemen Emniyet ekiplerine haber verdi. Olay yerine kısa sürede çok sayıda Polis sevk edildi. Caddeyi ablukaya alan polis iki gurub arasına girdi ve tarafları ayırdı. Şans eseri kimsenin yaralanmadığı olayda Polisin müdahalesiyle büyümeden sonlandırıldı. Polis silahlara el koyarken, kavgaya karışan kişileri gözaltına alarak ifadeleri alınmak üzere emniyete götürüldü. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. 

Kaynak: Meriçulukuş.tv

Yorumlar (2)
Sude 2 yıl önce
Magandalar Allah korusun ya o kurşunlardan biri veya bi kaçı mahsum bi çocuk vatandaşa isabet etse hesabını kim verecek?hiçkimse haberlerde bu tür olayları çok izliyoruz milletçe öfke sinir hastası müddeladı olumsuz resmen Allah böylelerinin şerrinden magandalığından korusun Allah ıslah etsin böylelerini
Mahmut 2 yıl önce
Allah aşkına şu yazıya bir bakar mısın ? Hangi kafayla yazıyorsunuz bunları ? Haber, yazım ve dilbilgisi hatalarıyla dolu.