Pamukkale ilçesine bağlı Gözler Mahallesi’nde yaşayan evli ve 1 çocuk annesi Mine Kocadağ ile eşi M. Kocadağ arasında yasak aşk iddiası yüzünden tartışma çıktı. 18 Ağustos 2022 gecesi eşiyle yaşadığı tartışmanın ardından evden ayrılan Mine Kocadağ’dan bir daha haber alınamadı.
Aradan geçen bir süre sonra Mine Kocadağ’ın abisi T.K., “Kardeşimi öldürdüler ve bunu da eşi yaptı” suçlamasıyla, özel bir televizyon kanalında yayınlanan “Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme” programına müracaat etti. Geçen 5 aylık süreçte Mine Kocadağ’dan her hangi bir haber alınamazken, genç annenin öldürülmüş olabileceği iddiası üzerine arama çalışmalarına bu yönde hız verildi.
Çalışmalar kocanın çalıştığı otel bölgesinde yoğunlaştı
Kayıp Mine Kocadağ’ın bulunması için çalışmalarını genişleten Denizli Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, çalışmalarını koca M. Kocadağ’ın çalıştığı dünyaca ünlü termal merkezi Pamukkale’nin Karahayıt Mahallesi’nde çalıştığı otel çevresinde yoğunlaştırdı.
Bölgeden bulunan termal su kuyuları ve sulama kanallarında yapılan aramaların ardından bu sabah otelin kanalizasyonunda Denizli Büyükşehir Belediyesi ve polis ekiplerinin katılımıyla detaylı araştırma yapıldı. Koca M. Karadağ’ın 2 yıldır bahçıvan olarak çalıştığı otelin fosseptik çukurunda da iş makinesiyle yapılan kazı çalışmasında şuana kadar genç kadına dair bir ize rastlanılmadığı öğrenildi. Ekiplerin bölgedeki kuyu ve kanalizasyon hatlarındaki çalışmaları devam ediyor.