Genellikle bakıldığı zaman ev dekorasyonlarında evlerin en geniş alanlarını salon veya oturma odası olarak değerlendiriliyor. Kalan diğer alanları da yatak odası olarak değerlendiriliyor. Bu nedenle de yatak odası için özel olarak hazırlanan dekorasyonları, diğer alanlara göre daha minimal ve daha küçük olarak karşımıza çıkıyor.

Peki küçük yatak odası dekorasyonu nasıl yapılır?

Küçük yatak odası dekorasyonlarındaki, yatak odası takımlarını ve yatak odası dekorasyon ürünlerini seçmek diğer alanlara göre çok daha zor olabiliyor. Diğer alanlara oranla çok daha işlevsel ve farklı bir alan oluşturmanız adına yatak odası takımları da kullanışlı mobilya modelleri ile hazırlanmalı.

yatak-odasi-2

Bazalı yatak odası takımları

Bazalı yatak odası takımları, yatak odası mobilya grupları arasından küçük yatak odası dekorasyonları için en ideal olan mobilya grubu. Genel olarak depolama özelliğine sahip olan bazalı yatak odası takımları, Polo Mobilya tarafından özel olarak tasarlanarak üretilmektedir.

Depolama özelliğinin yanı sıra şık bir yapıya da sahip olan bazalı yatak odası modelleri, istenilen renk, ölçü ve özelliklerde üretilebilmektedir.

masko-7

Masko’daki modern mobilya mağazası

Polo mobilya, yatak odası takımlarından koltuk takımına, köşe koltuktan yemek odası takımına kadar birçok farklı mobilya grubunu sizin için özel olarak tasarlayarak üretmektedir. Konforlu ve bir o kadar da şık mobilya modellerini iç mimarlık hizmeti alarak kişiselleştirmek istiyorsanız, dünyanın bilinen en büyük mobilya kenti Masko Mobilya Kenti’nde firmayı ziyaret edebilirsiniz.

bazali-yatak-odasi

Yatak odası mobilya gruplarının yanı sıra iç mimarlar ile çalışarak özel yatak odası dekorasyon projeleri de hazırlayan Polo Mobilya, sizlere vermiş olduğu iç mimarlık hizmeti ile hayal ettiğiniz yatak odası dekorasyonuna kavuşmanıza yardımcı olacaktır.

Beyaz Abiye Beyaz Abiye

Sizler de Masko’ya uğrayarak Polo Mobilya iç mimarlık hizmeti ve dekorasyon fikirleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.