1993 senesinden bu yana aktif hizmet veren ünlü pide, müşterilerin kalbini kazanmayı başarmıştır. Lezzetiyle olduğu kadar hijyenik olmasıyla da taktir toplayan en önemli adreslerden biri olmayı başarmıştır. Lezzetli, sıcak, taze ve özenle hazırlanan malzemelerle harika menüler çıkarılmaktadır. Böylelikle gelen ziyaretçilerin memnun ayrılacağı şekilde hem lezzet hem de profesyonel bir hizmete yer vermektedir.

Pide yemek isteyenlerin uğrak mekanlarından biri olmayı başaran işletmenin pek çok farklı malzemeler ile hazırlanmış pideleri bulunuyor. Ünlü pideye geldiğiniz zaman tercih edebileceğiniz pide çeşitleri şu şekildedir;

●      Peynirli pide

●      Ispanaklı pide

●      Kıymalı pide

●      Kaşarlı pide

●      Kaşarlı yumurtalı pide

●      Kuşbaşılı pide

●      Kuşbaşılı kaşarlı pide

●      Pastırmalı kaşarllı pide

●      Lahmacun

Sayısız alternatif menü çeşitleri ile gelen ziyaretçileri memnun bırakan adreslerden biridir. Aradığınız tatları kolayca bulmanızı sağlayacak işletmeye istediğiniz zaman ziyaretlerinizi yapabilirsiniz. Arkadaş, eş dostlarınızla harika bir lezzet deneyiminden yararlanabilirsiniz.

Ünlü Pide’de Yok Yok!

Yemek sektöründe markalaşma başarısını göstermiş olan İzmir ünlü pide, yalnızca pide çeşlitlerini hazırlamamaktadır. Meşhur pidelerin yanı sıra isteyenler için de farklı pek çok menü alternatifleriyle hizmet vermektedir. Böylelikle her damak zevkine doğrudan hitap edebilecek hizmetleri ile dikkatleri de üzerine toplamayı başarmıştır. Ünlü Pideyle artık pizza, çorba ve pek çok lezzet barındıran tatlı çeşitlerini bulabilirsiniz.

New Balance 565 ile Konfor ve Şıklık Bir Arada New Balance 565 ile Konfor ve Şıklık Bir Arada

Hijyen kurallarına son derece önem veren işletme, bu kurallara uygun şekilde hareket etmektedir. Böylelikle temizlik kuralları dahilinde harika menüler hazırlayarak tüketebilmenize yardımcı olur. Üstelik istediğiniz zaman ziyaretlerinizi yaparak birbirinden güzel lezzetleri en güzel şekilde deneyimleme şansına sahip olursunuz. Her çeşit alternatiflere yer veren kaliteli mekanla mideleriniz bayram şölenine dönecek.

Ünlü Pide Profesyonel Hizmetleri

Müşterilerinin memnun kalacağı şekilde bir hizmet sunan unlu pide, sektörde ki farkını net bir şekilde ortaya koymaktadır. Beklentiilerinize karşılık bulacağınız şekilde bir hizmet sürdürmektedir. Doğal olarak böyle bir hizmet planıyla hareket etmesi de daha çok tercih edilen bir adres haline gelmesine neden oluyor. Gerek yöresel gerekse de birbirinden özel tatlarla müşterilerin mekandan oldukça memnun şekilde ayrılmasını sağlamaktadır.

Güveç, çorba, tatlı ve içecek çeşitleri ile gelen misaffirlerin aradığı en güzel tatlarıı bulunduruyor. Üstelik konum açısından bakıldığı zaman da kolay şekilde bulabileceğiniz bir lokasyonda yer almaktadır. Bu sayede ne zaman istiyorsanız yemek yemek için mekana ziyaretlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Malzemeler Özenle Seçiliyor!

Yemek tüketimi yapacak kişiler için içerisindeki malzemelerin kalite ve hijyenliği son derece önemlidir. Hatta pek çok kişi de beklentilerini karşılayacak bir mekanda olmak ister. Bu sebeple gidecekleri mekanla ilgili bir araştırma içerisine girmektedir. Ünlü pidenin de mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerlerden biri olduğunu söylememiz gerekir. Çünkü kendi bölgesinden malzemeleri özenle seçerekk hazırlamaktadır. Böylelikle içinize sinmeyecek en ufak olumsuz bir durum söz konusu olmaz: Tam aksine aradığınız kalitede bir hizmet sunuyor olmanın keyfini sürmeye başlamış olursunuz.

İşletmede ara sıcak çeşitleri de bulunurken, yemeklerinize ara sıcakla başladıktan sonra ana yemek tadımlarına geçebilirsiniz. Malzemelerin kalitesii yemeğe ayrı bir lezzet kazandırmayı başarmaktadır. Hafta içi her gün 10-23:00 olmak üzere kaliteli şekilde hizmet veren mekana ziyaretlerinizi yapabilirsiniz. Böylelikle yemek yeme ihtiyaçlarınızı hem temiz hem de oldukça da lezzetli şekilde gerçekleşttirmeye başlayacaksınız: O halde vakit kaybettmedenn sektörün en iyilerinden biri olmayı başarmış olan mekana ziyaretlerinizi yapabilirsiniz. Bu sayede sevdikleriniz ile birbirinden muhteşem şekilde hazırlanmış olan tatları da deneyimleme fırsatına sahip olmaya başlayacaksınız:Ünlü pide ile tanışmadıysanız o zaman tam sırası.