Sesi, tarzı ve yorumuyla Türk müziğinde ayrı bir yere sahip, sosyal projeleri ile de adından sıkça söz ettiren sanatçı Haluk Levent, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda Merkezefendi Kültür Merkezi’nde Denizlililerle ile buluşacak ve bayram coşkusunu yaşatacaktı. Levent’in Covid-19 testinin pozitif çıkması sonucu sahne alacağı konser iptal oldu. Haluk Levent’in konserinin iptalinden hemen sonra yerine gelecek isim Türk rock yıldızı Teoman olarak açıklandı.
30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında Merkezefendi Belediyesi tarafından fener alayı da düzenlenecek. Merkezefendi Kültür Merkezi’nden başlayacak olan fener alayı konser alanında sona erecek. Ardından Roll Back ve Teoman, Büyük Zafer’in 100. yıldönümünde bayrama yakışır bir coşkuyla Denizlililere konser verecek.

"BÜYÜK ZAFERİN COŞKUSUNU DOYASIYA YAŞAYACAĞIZ"

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, "Başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, kahraman askerlerimiz ve Türk milletinin bağımsızlığa olan tutkusunun eseri olan büyük zaferi, bayram coşkusuna yakışır şekilde kutlayacağız. Mustafa Kemal Atatürk'ün bizlere emanet ettiği Cumhuriyeti, gençlerimizle ilelebet sürdüreceğiz. Büyük Zafer’in yıldönümü etkinlikleri kapsamında sevilen sanatçı Haluk Levent’in Merkezefendimizde sahne alacağı konser sağlık sebeplerinden dolayı iptal oldu. Haluk Levent’e geçmiş olsun diyor, daha sağlıklı günlerde buluşma diliyorum. Haluk Levent’in sahne alacağı etkinliğin iptal olmasıyla yerine rock müziğinin sevilen ismi Teoman, bayram coşkusunu doyasıya yaşatacak. Konsere tüm halkımızı davet ediyorum" diye konuştu.

TEOMAN 30 AĞUSTOS’TA MERKEZEFENDİ’DE SAHNE ALACAKWhatsApp Image 2022-08-29 at 15.04.12 (1)WhatsApp Image 2022-08-29 at 15.04.12TEOMAN 30 AĞUSTOS’TA MERKEZEFENDİ’DE SAHNE ALACAKWhatsApp Image 2022-08-29 at 15.04.12 (1)WhatsApp Image 2022-08-29 at 15.04.12