Kapsül Dolap: Modanın Değişmeyen Trendi Kapsül Dolap: Modanın Değişmeyen Trendi

Fuarın açılışını Denizli Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Ali Değirmenci ile Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki yaptı.

Yasemin Yaman Beyazıt ve Arif Yaman’ın kurduğu TeknolojiCo Online Shoppin;  e-ticaret alanında küçük ev aletleri sektöründe bir marka olmayı başardı. Güçlü yapısı, geniş ürün yelpazesi ve müşteri memnuniyetiyle adından sıkça söz ettiren firma, şimdi de mobilya ve beyaz eşya fuarında ziyaretçilerini ağırlıyor. 

TeknolojiCo Online Shopping firma ortakları Yasemin Yaman Beyazıt ve Arif Yaman tüm vatandaşları 1 Ekim de sonra erecek fuara beklediklerini ifade ettiler.

Yasemin Yaman Beyazıt, “E-ticarette güçlü bir yapıya sahip olan firmamızı; Denizli’mizde halkımızla buluşturuyoruz. Şimdi Egs fuar alanında gerçekleştirilen mobilya ve beyaz eşya fuarında ziyaretçilerimiz ile bir araya geliyoruz. Hafta sonuna kadar açık kalacak fuara gelip standımızı ziyaret edebilirsiniz" dedi.

Firma ortağı Arif Yaman ise, “Tüm halkımızı fuara  bekliyoruz” dedi. 

27 Eylül tarihinde açılan Denizli Kent Yaşam 2023 Mobilya ve Beyaz Eşya fuarı 1 Ekim Pazar akşam saat 22.00'a kadar ziyaretçilerini ağırlayacak.

teknolojico-denizli-beyaz-esya-fuari-3teknolojico-denizli-beyaz-esya-fuari-4teknolojico-denizli-beyaz-esya-fuari-1teknolojico-denizli-beyaz-esya-fuari-2