Denizli’nin tarihi pidecisi Elmallı Pide, ilk günkü lezzetiyle Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde hizmet vermeye başladı.

İşletme sahibi Mehmet Elmallı, “Geniş ve ferah bir ortamda müşterilerimize hizmet veriyoruz. 200 yıllık lezzeti tatmak için herkesi yeni iş yerimize bekliyoruz” dedi. 

Pide denildiğinde akla ilk gelen, Tavas’ın tarihi pidecisi ‘Elmallı Pide’ Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde açıldı. Sadece Adalet Bölgesi’ne değil Denizli’ye ve şehir dışından gelen müşterilere hizmet veren Elmallı Pide yeni yerinde ilk gününden bu yana büyük ilgi görüyor. 

Günün her saatinde gerek paket serviste gerekse salonda yoğunluk yaşandığını dile getiren işletme sahibi Mehmet Elmallı, hem ürün çeşitleriyle hem de kaliteleriyle müşterilerini memnun ettiklerini söyledi. Elmallı, “Müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için dükkan değişikliğine gittik. Artık daha geniş ve ferah bir ortamda çalışıyor, misafirlerimizi ağırlıyoruz. 200 yıllık lezzetimizi ilk günkü heyecanla sunuyoruz. Yeni yerimizle birlikte farklı konseptleri de vatandaşlarımızla buluşturduk. Yıldızı, yağlı peynirli pide olan serpme kahvaltımız müşterilerimizden tam not aldı. Büyüklerimizden ne öğrendiysek onu uygulamaya, işimizi severek yapmaya ve herkese en iyi şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz” diye konuştu. 

Elmallı Pide, 29 Ekim Bulvarı’ndan Adliye Sarayı’na çıkarken sağda, Koçtaş mağazası yanında misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

denizli-elmalli-pide6denizli-elmalli-pide4denizli-elmalli-pide5denizli-elmalli-pide3denizli-elmalli-pide1denizli-elmalli-pide2denizli-elmalli-pide