banner1348

Tavas'ta Muhtarlar Günü Kutlandı

Denizli’nin Tavas ilçesinde 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle tören düzenlendi.

Tavas'ta Muhtarlar Günü Kutlandı

HABERDENİZLİ.COM

Tavas Kaymakamlığı önünde Atatürk Anıtına konulan çelenkle başlayan törene 50 mahalle muhtarı hazır bulundu. Günün anlam ve önemini belirtilen konuşmanın ardından tören, Tavas Belediyesi Cezve Kahve'de protokolün muhtarları kabulüyle devam etti.

Muhtar milletin sözleridir

Tavas Kaymakamı Recep Öztürk ve Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol'un hazır bulunduğu toplantıda muhtarlarla istişare yapıldı. Muhtarlar, demokrasinin kılcal damarlarıdır ifadesini kullanan Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, "Millete hizmetkâr olduğumuz ilk günden bu yana, Muhtarlarımızla periyodik toplantılara özen göstermeye devam ediyoruz. Çünkü Muhtar milletin sözleridir. Bu sözleri devlet yetkililerine aktararak, halkın sorunlarını dile getirir. Böylesi zor ve kutlu bir görevi yerine getiren Muhtarlarımız, Ak Parti Hükümeti ile Hakk'a ve Halka hizmette daha da güçlenmiş daha işlevsel bir yapıya kavuşmuştur.
Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın milletimizin sorunlarını en kısa sürede çözmek ve hizmet seferberliğini ülkemizin en ücra köşelerine kadar yaymak amacıyla başlattığı yürüyüşte Muhtarlarımıza şüphesiz ki herkesten daha fazla iş ve sorumluluk düşmektedir.

Muhtarlarımızla her daim koordineli çalışarak birçok başarıya imza attık. Atmaya da devam edeceğiz. 4,5 yıldır alnımızın akıyla hep beraber çalıştık. Bundan sonraki süreçte de hep beraber çalışmayı Rabbim hepimize nasip etsin. Bu vesile ile tüm Muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü'nü kutluyor, görevlerinde sağlık, afiyet temennisi ile başarılar diliyorum.
 

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER