Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık’ın önderliğinde yürütülen merkezin içerisinde bulunan sinema salonu ve konferans salonuyla gençlere unutulmaz deneyimler sunacaklar.

ETKİNLİKLER İÇİN KALİTELİ BİR ALAN OLACAK

Modern mimariye sahip olan Tavas Belediyesi Gençlik Merkezi'nin inşaat çalışmaları büyük bir hızla ilerliyor. Yaklaşık olarak 250 kişilik bir sinema salonu, 300 kişilik bir konferans salonu, eğitim çalışmalarının gerçekleştirileceği öğrenci dersliklerinin yer aldığı merkez, gençlere çeşitli etkinlikler ve gösterimler için modern bir mekan sağlayacak. Gençlik Merkezi'nin tamamlanmasıyla birlikte, İlçedeki gençler sosyal ve kültürel etkinlikler için kaliteli bir alan bulma imkanına kavuşacaklar.

Merkezefendi Kent Tiyatrosu Kaldığı Yerden Devam Etti Merkezefendi Kent Tiyatrosu Kaldığı Yerden Devam Etti

Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, yaptığı açıklamada, "Tavas Belediyesi olarak gençlerimizin yanında olmayı ve onlara en iyi hizmetleri sunmayı önemsiyoruz. Gençlik Merkezi projemizin inşaatı büyük bir özveriyle sürdürüldü ve sona yaklaştık. Merkezimizdeki sinema salonu ve konferans salonuyla gençlerimize eğlenceli ve öğretici deneyimler yaşatmayı hedefliyoruz. Amacımız, gençlerimizin sosyal ve kültürel hayatlarını zenginleştirmek ve yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olmaktır" dedi.

Tavas Belediyesi Gençlik Merkezi, İlçedeki gençlerin sosyal etkileşimlerini arttırmayı, eğitim ve kültür alanlarında yeteneklerini geliştirmeyi hedefleyen bir merkez olacak. Sinema salonu, gençlere en yeni filmleri izleme fırsatı sunarken, konferans salonu ise çeşitli seminerler, konferanslar ve etkinlikler için kullanılacak.

Tavas İlçesindeki gençler ve aileler, Belediye Başkanı'nın bu önemli projeye verdiği destekten dolayı memnuniyetlerini dile getirirken, gençlik merkezinin tamamlanmasını heyecanla beklediklerini ifade etti.

tavas-genclik-spor-salonu-huseyin-inamlik1tavas-genclik-spor-salonu-huseyin-inamlik2