Tekden Denizlispor Teknik Heyetinden Passolig Desteği

Geçtiğimiz yıl uygulamaya konulan Süper Lig ve PTT 1. Lig maçlarında zorunlu olarak kullanılacak olan Passolig uygulamasına Tekden Denizlispor teknik heyetinden destek geldi.

SPOR 21.08.2014, 08:59 21.08.2014, 09:14
Tekden Denizlispor Teknik Heyetinden Passolig Desteği
Denizli Atatürk Stadyumu’nda bulunan 2 No’lu gişeye giderek Passolig kartlarını alan Teknik Direktör Özcan Bizati, Mustafa Kocakaya, Levent Kartop, Mehmet Olgun, İbrahim Nadir Arıkan, İhsan Burak Özsaraç ve kulüp idari işler sorumlusu Özhan Çetin kulübe destek sağlamış oldu. Denizlispor'lu tüm taraftarları Passolig kartı ve kombine alınması konusunda destek vermeye davet eden kulüp idari işler sorumlusu Özhan Çetin, ''Passolig ile yeni bir dönem başlıyor. Artık liglerimizde herkes daha düzenli bir biçimde maç izleyebilecek. Maç öncesi girişlerde oluşan uzun kuyruklar ortadan kalkacak. Herkes Passolig kartına ister kombinesini yükletebilecek isterse de maç biletini yükletebilecek. Bugün bizler de teknik ekibimiz ile gelip kulübümüze bu konuda da destek sağlamak istedik. Taraftarlarımıza örnek olmak istedik. Tüm taraftarlarımızdan gereken hassasiyeti göstermelerini bekliyoruz. İyi bir kamp süreci geçiriyoruz. Taraftarlarımıza zevk verecek bir takım oluştuğunu düşünüyoruz" dedi. 
Eksiklerin bulunduğunu ve teknik ekibin bu konuda çalışmalarını sürdürdüğünü de sözlerine ekleyen Çetin, "Bu futbolcu kardeşlerimizi, teknik ekibimizi taraftarlarımızın özellikle Denizli'deki maçlarda yalnız bırakmayacağına inancımız tam. Taraftarlarımızdan isteğimiz Passolig kartlarını alıp takımımızın yanında olmalarıdır. Hem maddi hem de manevi anlamda katkı sağlayacak bu kartlar birçok kolaylığı da beraberinde getirecek'' şeklinde konuştu.

Kaynak: haberdenizli.com
banner1640
Yorumlar (0)