PAÜ Kadın Futsal Takımı 3. Oldu

Türkiye Üniversitelerarası Salon Futbolu Kadınlar Grup Müsabakalarında Pamukkale Üniversitesi Kadın Futsal Takımı,  grubunu 3. sırada tamamlayarak kupa ve madalya almaya hak kazandı. 

PAÜ Kadın Futsal Takımı 3. Oldu

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından 22-27 Nisan tarihleri arasında Balıkesir Üniversitesi'nin ev sahipliğinde düzenlenen, Türkiye Üniversiteler arası Salon Futbolu Kadınlar Grup Müsabakalarında Pamukkale Üniversitesi Kadın Futsal Takımı 3. oldu.


PAÜ Kadın Futsal Takımı Antrenörü ve PAÜ Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Halit Egesoy yaptığı açıklamada başarılı bir turnuva geçirdiklerini kaydederek “ Anadolu Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, Balıkesir Üniversitesi ve 18 Mart Üniversitesi’nin yer aldığı grupta, oynadığımız 4 maçın 2’sini kazandık. Turnuvanın son gününde İstanbul Üniversitesi Kadın Futsal Takımı ile Play-Off maçına çıktık  ancak şanssız bir şekilde mağlup olduk. Önümüzdeki sezon daha iyi bir kadro ile daha başarılı sonuçlar alacağımızı düşünüyorum” diye konuştu..  

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2018, 16:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER