banner1348

Osman Zolan’dan Sezon Öncesi Moral Ziyareti

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 3’üncü Lig 3’üncü Grup’ta mücadele eden Denizli Büyükşehir Belediyespor yönetim, teknik heyet ve futbolcularla bir araya geldi.

Osman Zolan’dan Sezon Öncesi Moral Ziyareti
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 3’üncü Lig 3’üncü Grup’ta mücadele eden Denizli Büyükşehir Belediyespor yönetim, teknik heyet ve futbolcularla 3 Eylül 2016’da başlayacak 2016-2017 sezonu öncesinde bir araya geldi.
Başkan Zolan’ın yeni sezon öncesi gerçekleştirdiği ziyarete Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, Büyükşehir Belediyespor Başkanı Rüşan Uzunoğlu, teknik ekip ve futbolcular katıldı. Kulüp Başkanı Uzunoğlu, yeni sezonda yaptıkları transferleri anlatarak, “Futbolcularımızın hepsi Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin himayesi altında mücadele edecek. Arkadaşlık, kardeşlik, birlik ve beraberlik içerisinde bu takımı en iyi yerlere getireceklerini umut ediyoruz. Başkanımıza bize verdiği tüm destekler için çok teşekkür ediyoruz” dedi. 

Önceliğimiz örnek olmanız


Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ise, takıma yeni katılan futbolculara “hoş geldiniz” diyerek, “Denizli Büyükşehir Belediyesi’nde sonuç önemlidir. Ancak başka illerde örnek bir takım olarak temsil edilmek bizim ilk önceliğimizdir” dedi. Futbolculara, beceri ve gayretlerini sahaya 90 dakika yansıtmalarını isteyen Başkan Zolan, “Herkes görevini tam olarak yapacak. Centilmen bir şekilde takımımızı en iyi yerlere getirme noktasında hep birlikte gayret göstereceğiz” diye konuştu.

Muğlaspor maçında tribünde olacak
 
Sezonun hayırlı olmasını dileyen Başkan Osman Zolan, bir mani olmaması durumunda cumartesi günü oynanacak Muğlaspor maçında tribünde olacağını belirterek, Denizli Büyükşehir Belediyespor’a yeni sezonda başarılar diledi.
 

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER