Merkezefendi Basket Ankara’da

Merkezefendi Belediyesi Basket takımı lider Fethiye Belediyespor galibiyetinin mutluluğunu yaşıyor. Merkezefendi Belediyes basket takımı cuma günü (yarın) deplasmanda oynayacağı Anadolu Basket maçının hazırlıklarını tamamladı ve bu maç için Ankara’ya gitti.

SPOR 05.12.2019, 15:22
Merkezefendi Basket Ankara’da

HABERDENİZLİ.COM

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Basketbol un gönüllerinde ayrı bir yere sahip olduğunu söyledi. Başkan Doğan,"2 haftalık aranın ardından güzel bir galibiyet aldık. Lider Fethiye'yi mağlup ettik. Yönetim kuruluna ve takıma teşekkür ediyorum. Basketbol gönlümüzde bambaşka bir yeri var. Merkezefendi Belediye Basket takımı Denizli'nin artık bir markası oldu. Altyapıyla ilgilide çalışmalarımız devam ediyor. Cuma günü deplasmanda Ankara'da Anadolu Basket ile oynayacağız. Bu maçı da kazanmak istiyoruz" diye konuştu.

Merkezefendi Belediyesi Kulüp Başkanı Veli Deveciler ise galibiyet nedeniyle teknik heyeti ve oyuncuları kutladı. Deveciler, “Yarın deplasmanda oynayacağımız zorlu bir maç daha bizi bekliyor. Oyuncularımdan isteğim aynı disiplinle Anadolu Basket maçı ve bundan sonra ki müsabakalarda mücadele etmeleri" dedi.

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)