Denizlili Pedallar Durdurulamıyor

Ege Bölgesinin en iyi bisikletçilerinin buluştuğu Dar Bölge Bisiklet Yarışlarında  Denizlili sporcular katıldığı 4 kategoride de birinci oldu.

SPOR 18.03.2019, 13:58
Denizlili Pedallar Durdurulamıyor
banner1665

HABERDENİZLİ.COM           

Bisiklet Federasyonunun desteklediği ve Türkiye’de eş zamanlı 12 bölgede düzenlenen  Dar Bölge Bisiklet Yarışlarının bir ayağı Nazilli ilçesinde düzenlendi. Yakın illerin sporcularının arasında düzenlenen bu yarışmalarla yeni yeteneklerin keşfi ve sporcuların daha iyi derecelere ulaştırılması hedefleniyor. Aydın, Denizli, Manisa İzmir, Balıkesir, Antalya ve Muğla illerinin sporcularını buluşturan Dar Bölge Yarışları erkeklerde 5, bayanlarda 2 kategoride yapıldı.

Denizlili sporcular  katıldıkları 4 kategoride de birincilik kürsüsünde yer aldı. Özellikle Yıldız B kategorisinde Berkant Taşcı birinci, Musab Arabacı ikinci, Said Mirza Erken de üçüncü olarak kürsüde diğer illere yer bırakmadı. Denizlili sporculardan Hakan Yıldırım,  Mustafa Tekin ve Ramazan Erken yarıştıkları kategorilerinde birincilik kürsünde yer aldı. Denizlili sporcuların performansı ayakta alkışlandı. Şampiyona sonunda dereceye giren sporculara madalya ve kupaları takdim edildi.

Yorumlar (0)