Gençlerin sorun ve taleplerini dinleyen, CHP’nin gençler için hazırladığı proje ve çalışmaları paylaşan Arpacı, “Ülkemizin gençlerimize ihtiyacı var. Çünkü değişimin anahtarı gençlerimizdir. Ülkemizin yarınlarını aydınlatacak gençlerimizle, baharı birlikte getireceğiz” dedi. 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Denizli Milletvekili Adayı Şeref Arpacı, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine ve çalışmalarına aralıksız devam ediyor.  Bu kapsamda ADD Denizli Şubesine ziyarette bulunan Arpacı’yı, dernek üyeleriyle birlikte çok sayıda genç karşıladı. ADD Şube Başkanı Azize Akdemir ve Yönetim Kurulu Üyeleri ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirirken, gençlerin ilgisi nedeniyle ziyaret mini bir söyleşiye dönüştü. Denizli’de sivil toplum örgütlerinde önemli görevler üstlenen, Denizli için sosyal ve kültürel çalışmalar içinde gönüllü olarak görev alan,  iş dünyasının tanınmış isimlerinden olan Arpacı’ya,  gençler sorun ve taleplerini iletti.  Pozitif bir ortamda gerçekleşen ziyarette gençler;  Arpacı’ya çok sayıda soru yöneltti.  Gençlerin dinleyen Arpacı, çözüm önerilerinin yanı sıra, CHP olarak gençlere yönelik hazırladıkları ve yine gençler tarafından sabırsızlıkla beklenen çok sayıda projeyi de bir bir paylaştı. 

“YARINIMIZ GENÇLERİMİZLE AYDINLANACAK”

Ülkenin geleceğinde gençlerin büyük söz sahibi olduğunu, değişimin anahtarının gençler olduğunu hatırlatan Arpacı, “Atatürkçü Düşünce Derneğinde olmak, ziyaretimizde gençlerimizle bir arada olmak beni ziyadesiyle mutlu etti. Ülkemizin geleceği olan, Türkiye’mizi her alanda muasır medeniyetler seviyesine ulaştıracak olan gençlerimiz, kararlı bir şekilde karanlıklardan vatanımızı aydınlığa taşıyacak. Bundan zerre şüphem yok. Çünkü değişimin anahtarı; öz güvenleriyle soran, sorgulayan, hak mücadelesinde yer alan siz gençlerimizsiniz. Ülkemizin gençlerimize ihtiyacı var. 14 Mayıs’ta ilk kez sandığa gidip, ilk oyunu kullanacak olan 5,5 milyon gencimiz, ülkemizin kaderini belirleyecek. Değişimi artık gençlerimiz yönlendirecek. Birlikte mücadele edeceğiz, birlikte başaracağız. Gençlerimiz sandıkta ülkemizin yarınlarını aydınlatacak. Bu nedenle sandığa gidip, baharı birlikte getireceğiz” dedi.

chp-denizli-milletvekili-seref-arpaci-ataturk7

chp-denizli-milletvekili-seref-arpaci-ataturk6

chp-denizli-milletvekili-seref-arpaci-ataturk4

chp-denizli-milletvekili-seref-arpaci-ataturk5

chp-denizli-milletvekili-seref-arpaci-ataturk3

chp-denizli-milletvekili-seref-arpaci-ataturk1

chp-denizli-milletvekili-seref-arpaci-ataturk2