Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Denizli Milletvekili Adayı Şeref Arpacı,  seçim çalışmaları kapsamında dur durak bilmeden Denizli’nin her bir köşesinde vatandaşlarla buluşuyor. Gittiği her ilçe ve mahallede semt pazarlarını da ziyaret ederek, vatandaş, çiftçi ve esnafla buluşan ve onları dinleyen Arpacı’ya değişim taleplerini ileten vatandaşlar, pahalılık ve yüksek enflasyondan yakınıyor.

“PAZAR YERİ YANGIN YERİ”

 Son olarak Bekilli İlçe Pazarındaki ziyaretinde tüm vatandaşların elini sıkan ve sorun ve taleplerini dinleyen  Arpacı’ya, “Pazar yeri yangın yeri… Pahalılıktan, enflasyondan bezdik” diyerek vatandaş dert yandı. Fiyatların yerinde durmadığını, pahalılık nedeniyle pazardan istediklerini alamadıklarını vurgulayan vatandaş,  evde tencerenin zor kaynadığını belirterek, değişim talebini yineledi ve çözüm istedi. Pazar esnafı da,  fiyatlar nedeniyle ürünü yerine koyamadıklarını ifade ederken, çiftçide ürün yetiştirmenin ağır maliyeti altında ezildiğini ve nefese alacak durumlarını kalmadığını dile getirdi.   

“HALKIN İKTİDARINDA VATANDAŞIN YÜZÜ GÜLECEK”

Bu sıkıntılı günlerin geride kalacağını belirten Arpacı, vatandaşa, esnafa, çiftçiye 14 Mayıs’ta halkın iktidarıyla her şeyin değişeceğini söyleyerek, “ Bu ekonomi, adaletsiz yönetimin sonucudur. Milyonlarca aile ağır yoksulluk içinde geçinemiyor. 14 Mayıs’ta halkın iktidarını kurulmasıyla Millet İttifakı olarak, akılcı ekonomi yönetimiyle mevcut duruma ‘Dur’ diyeceğiz. Sana söz Denizli! Enflasyonu durduracağız. Özellikle gıda fiyatlarını düşüreceğiz. Mutfaktaki yangını söndüreceğiz.  Durmaksızın gece gündüz demeden halkımız için, ülkemiz için çalışacağız. Tarımda yeniden söz sahibi olacağız. Çiftçimizin, üreticimizin içinde bulunduğu zor durumu, akılcı desteklerle, teşviklerle ve planlamayla kaldıracağız. Artık yeter! Halkın iktidarında vatandaşımızın yüzü gülecek. Ülkemize yeniden baharlar gelecek” dedi.