Sarayköy'de Taşeron Firma İhmali

Altyapı çalışmaları gerçekleştiren bir taşeron firma tarafından Denizli'nin Sarayköy ilçesinde yer alan minareli camii 1. sokakta açılan çukur, yaşlı bir kadının ölümüne sebep olacaktı.

Sarayköy'de Taşeron Firma İhmali

Altyapı çalışmaları gerçekleştiren bir taşeron firma tarafından Denizli'nin Sarayköy ilçesi Aşağı Mahallesinde yer alan minareli camii 1. sokakta açılan çukur, yaşlı bir kadının ölümüne sebep olacaktı.

Akşam üzeri hasta ziyaretine gittiği esnada, evinin 50 metre ilerisindeki çıkmaz sokağa giren ve 88 yaşında olduğu bilgisine ulaşılan Asiye Çetin ihmal çukuruna düştü. Komşularının yardımı sayesinde çukurdan çıkartılmış olan Çetin, hemen Sarayköy Devlet Hastanesine götürülüp burada tedavi altına alındı. 

Sarayköy De Taşeron Firma İhmali

Tedavisi geç saatlere kadar devam eden ve sonrasında taburcu olduğu bilgisine ulaşılan yaşlı kadının sağlık durumuyla ilgili iyi olduğu bilgisi verildi. Sarayköy Belediyesi içerisinde Evde Sağlık Hizmetleri biriminde görevli bir hemşire ise  olayla ilgili bilgi aldıktan sonra Asiye teyze ile birlikte ailesine evlerine gelerek ziyarette bulundu. Hemşire yaşlı kadının sağlık durumu ile ilgili bilgiler aldı. Evden ayrılırkende pansuman ve başka tıbbi desteklerle ilgili her gün ziyarette bulunarak yardımcı olacağını ifade etti.

Sarayköy De Taşeron Firma İhmaliSarayköy De Taşeron Firma İhmali

Kaynak: Sarayköy.com

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2019, 11:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER