Muğla’da düzenlenen illerarası 30 Ağustos Zafer Kupası Turnuvası sona erdi.  7 ilden 300 sporculunun katılımıyla Muğla Menteşe Spor Salonu’nda gerçekleştirilen turnuvada Buldan 5 sporcu ile temsil edildi.  Turnuvadan 1 altın madalya ile dönen Melisa Çiçeker,  2’ncilik kürsüsünde yerini alan Hatice Rümeysa Kazıcı ve rakiplerini yenerek bronz madalya sahibi olan Hasan Özdemir ve Sabiha Naz Kazıcı, Antrenör Suat Özdemir ile birlikte Belediye Başkanı Mustafa Şevik’i makamında ziyaret etti. 
Kendilerine sağlanan imkanlarla turnuvaya katıldıklarını ve dereceler elde ettiklerini kaydeden sporcular, Başkan Şevik’e teşekkür ettiler.  
Katıldıkları her turnuvada elde ettikleri başarılarla Buldan’ı en iyi şekilde temsil eden genç karatecilerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirten Başkan Şevik, “Bu gençlerimiz Buldan’ımızı, Denizli’mizi, Turnuvada  layıkıyla temsil etmiştirler. Tüm sporcularımıza teşekkür ediyorum ” dedi. 
Muğla’da düzenlenen 30 Ağustos Zafer Turnuvasından birincilikle dönen Melisa Çiçeker,aldığı altın madalyayı Bakan Şevik’e hediye etti.