Prof. Dr. Suzan Saçar Özel Denizli Cerrahi Hastanesi’nde göreve başladı

Son zamanlarda gerçekleştirdiği hekim transferleri ile adından sıkça söz ettiren Özel Denizli Cerrahi Hastanesi, profesör kadrosuna bir yeni isim daha ekledi. Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji alanında önemli çalışmalara imza atan Prof. Dr. Suzan Saçar hastane bünyesinde göreve başladı.

SAĞLIK 03.09.2021, 09:46
Prof. Dr. Suzan Saçar Özel Denizli Cerrahi Hastanesi’nde göreve başladı

HABERDENİZLİ.COM

2008 yılından beri Denizli’de hastalarına hizmet veren Özel Denizli Cerrahi Hastanesi son zamanlarda genişleyen hekim kadrosuna bir yeni isim daha ekledi. Profesör kadrosuna son bir yıl içerisinde dahil olan Prof. Dr. Ömer Levent Tuncay, Prof. İlker Solmaz, Prof. Dr. Nazım Karalezli, Prof. Dr. Çağdaş Erdoğan ve Prof. Dr. Mustafa Saçar’ın ardından kadroya Prof. Dr. Suzan Saçar dahil oldu. 

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji branşında hastalarına hizmet verecek olan Prof. Dr. Suzan Saçar, aşağıdakiler başta olmak üzere branşında birçok hastalığın tedavisi için Özel Denizli Cerrahi Hastanesi hastalarına şifa dağıtacak.

Üst Solunum Yolu Enfeksiyonları
Alt solunum yolu enfeksiyonları (zatürre, vb.)
İdrar yolu enfeksiyonları
Gastroenteritler (ishaller)
Besin zehirlenmeleri
Bruselloz
Hepatitler (sarılık)
Beyin ve omurilik enfeksiyonları (menenjit, vb.)
Paraziter hastalıklar
Nedeni bilinmeyen ateş
Cinsel temasla bulaşan hastalıklar
Cerrahi alan enfeksiyonları 
Protez enfeksiyonları
Diyabetik ayak enfeksiyonları
Yumuşak doku enfeksiyonları

“Enfeksiyon hastalıkları branşımıza yeni bir soluk katacak”

Prof. Dr. Suzan Saçar’ın enfeksiyon hastalıkları branşına yeni bir soluk getireceğini dile getiren Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Çelik, "Suzan Hanım, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji branşında hastalarımıza şifa dağıtmak için hastanemizde göreve başladı. Daha göreve başlamadan hastanemizi sahiplenerek alanıyla ilgili birçok öneri sundu, herkes ile tanışarak, hastanemizin işleyişine kısa sürede uyum sağladı. Çalışmalarıyla Enfeksiyon Hastalıkları branşımıza yeni bir soluk getireceğine inancım tam. Kendisine görevinde başarılar diliyorum. Hastanemize ve hastalarımıza hayırlı olsun” dedi.

Yorumlar (0)