Denizli'de Genç Lösemi Hastası Yardım Bekliyor

Denizli’nin Merkezefendi İlçesi Karaman Mahallesi’nde yaşayan Lösemi hastası 15 yaşındaki Sıla Yılmaz Dürnel yardım elini bekliyor.

Denizli'de Genç Lösemi Hastası Yardım Bekliyor

HABERDENİZLİ.COM

Denizli Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’nde kemoterapi gören Sıla Yılmaz Dürnel’in annesi Şükriye Dürnel kızına bakabilmek için uzun süredir çalıştığı işinden ayrıldı.

İşten ayrılması ve kızının hastane masrafları olunca ekonomik sıkıntıya düştü. Bir de babanın hayatta olmaması eklenince her şey daha kötüye gitti. Şimdi anne ve kız kendilerine uzanacak yardım eli bekliyor.

15 Şubat’tan beri Pamukkale Üniversitesi’nde tedavi gören kızı Sıla Yılmaz için işinden ayrıldığını söyleyen Dürnel, “Ben kızıma bakabilmek için işimden ayrıldım, 15 yaşında yaşam enerjisi ve güler yüzlü dolu dolu bir kızım var. Babası ile ayrıldık, ayrıldıktan sonra da babası vefat etti. 15 Şubat’tan beri burada kızımın yanında duruyorum, çalıştığım işyerinden ayrıldım. Hastane’de tedavi devam ediyor, ama masraflar beni düşündürüyor” dedi.

İsteğinin kızının bir an önce sağlığına kavuşması olduğunu söyleyen anne Dürnel,  kendilerine uzatılacak yardım elini beklediklerini ifade etti.

Annesine ulaşmak isteyenler, 0530 692 69 22 numaralı telefonu arayabilirler.

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2019, 15:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
musa bobur
musa bobur - 3 ay Önce

Allah şifa versin

SIRADAKİ HABER