Bağdatlı Salih Ahmed şifayı Denizli’de buldu

Bağdat doğumlu 47 yaşındaki Qays Salih Ahmed, sağlığı için Özel Denizli Cerrahi Hastanesi doktorlarını tercih etti. Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Arif Süleyman Hatay ile Obezite ve Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Özgür Kaya’nın müdahaleleri ile sağlığına kavuştu.

SAĞLIK 17.01.2020, 12:15 17.01.2020, 14:15
Bağdatlı Salih Ahmed şifayı Denizli’de buldu

HABERDENİZLİ.COM

Irak’ta yaşayan Bağdat doğumlu 47 yaşındaki Qays Salih Ahmed, Denizli Özel Cerrahi Hastanesi’nde geçirdiği ameliyatlar ile sağlığına kavuştu. Spor esnasında ters hareketten dolayı omuz kaslarında yırtılma oluşan Salih Ahmed’e, ilk müdahale Op. Dr. Arif Süleyman Hatay tarafından yapıldı. Dr. Hatay, uyguladığı tedavi yöntemi ile 47 yaşındaki hastanın şiddetli ağrılarına son verdi. 

Dr. Hatay’ın ameliyatından sonra Dr. Kaya devreye girdi

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Arif Süleyman Hatay’ın ameliyatından sonra Bağdatlı Salih Ahmed’e Obezite ve Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Özgür Kaya müdahale etti.  Dr. Kaya, daha önce Irak’ta geçirdiği hemoroid ameliyatı sonrasında anal apse ve fistül oluşan Salih Ahmed’e anal apse drenajı debritmanı gerçekleştirdi.

“Gece uyutmayan ağrılarla baş ediyordum”

Geçirdiği ameliyatlardan sonra ağrılarının azaldığını dile getiren Salih Ahmed, “Doktorlarım Arif Süleyman Hatay ve Özgür Kaya’ya hem ilgilendikleri hem de beni sağlığıma kavuşturdukları için çok teşekkür ederim, özellikle omuzumda oluşan yırtık yüzünden gece uyutmayan şiddetli ağrılarla baş ediyordum” dedi. 

47 yaşındaki Salih Ahmed, Dr. Hatay’ın yönlendirmesi ile Özel Denizli Cerrahi Hastanesi’nde Fizik Tedavi’ye başladı. 


 

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)