Acil Sağlık Haftası ve Paramedikler Günü Görkemli Geceyle Kutlandı

Paramedik ve Hastane Öncesi Acil Tıp Derneği (PARHAD) acil sağlık hizmetleri haftası ve paramedikler günü nedeniyle ‘Acil Sağlık Hizmetleri 112 Gecesi’ düzenledi.

SAĞLIK 24.12.2019, 10:37 24.12.2019, 10:46
Acil Sağlık Haftası ve Paramedikler Günü Görkemli Geceyle Kutlandı
banner1692

HABERDENİZLİ.COM

PARHAD Denizli il yönetimi tarafından, acil sağlık hizmetleri haftası ve paramedikler gününün kutlanması, moral ve motivasyonun arttırılması, personel kaynaşması ve iş stresinin bir nebzede olsa azaltılması için ‘Acil Sağlık Hizmetleri 112 Gecesi’ düzenlendi. Denizli İl Ambulans Servisi Başhekimi Gürcan Güven konuşmacı olarak katıldı. Ğı program, PARHAD Denizli İl Başkanı Prm. Süleyman Sarıkayış, yöneticiler Prm. Abdulkadir Dural ,Prm.Halil Eren Aytar ve ATT Sercan Karabağ tarafından organize edildi.  Denizli İl Ambulans Servisi Başhekimi Gürcan Güven’in de konuşmacı olarak katıldığı geceye 112 personellerinden oluşan müzik grubunun performansı damga vurdu. Sağlık personelleri çekiliş ve çeşitli devam eden gecede renkli dakikalar yaşadı.

“SIRT SIRTA, OMUZ OMUZA MÜCADELE EDİYORUZ”
Çalışma arkadaşlarının paramedikler gününü kutlayan PARHAD Denizli İl Başkanı Prm. Süleyman Sarıkayış, yaptığı konuşmada, “Öncelikli olarak yıllardır birlikte emek verdiğimiz, aynı ekiplerde görev yaptığımız, sorunlara birlikte göğüs gerdiğimiz acil sağlık hizmetlerinde pek çok engele karşı mücadele ettiğimiz omuz omuza, sırt sırta çalıştığımız  meslektaşlarım olan paramedik arkadaşlarımın paramedikler gününü, hastane öncesi alanda sağlık hizmeti veren tüm personelimizin de  geçmiş günlerde kutladığımız 1-7 Aralık acil sağlık hizmetleri haftasını en derin duygularımla kutlarım” dedi.

“HAYAT KURTARMANIN HAKLI GURURUNU YAŞIYORUZ”

Sarıkayış, hayat kurtarmanın haklı gururunu yaşadıklarını ve bundan sonra da üzerlerine düşeni en iyi şekilde yapacaklarını ifade ederek, “Bizler ATT ve Paramedikler Hastane öncesi alanda acil tıp hizmeti veren sağlık profesyonelleriyiz. PARHAD adıyla çıktığımız bu yolda birleştirici bir yapı oluşturmak esas gayemizdir. Bu aşamadan sonra yolumuz uzun, işimiz çoktur. Aynı zamanda bilim ışığında ilerlemek,  mesleğimize katkı sunmak ve bizden beklenen misyonu yerine getirmek, hayat kurtarmanın haklı ve onurlu gururunu yaşamak ve yaşatmak için üzerimize düşeni yapacağız” diye konuştu.

Yorumlar (1)
Illuminati 10 ay önce
MERHABA izleyicisi nihayet Illuminati kaputuna nasıl katıldığım ve ZENGİN, ÜNLÜ VE GÜÇLÜ olduğuma dair ifademi paylaşmak için buradayım, kaputun bir üyesi olmak için elimden gelenin en iyisini yaptım ama sonunda bir kaç kez dolandırıcılık yaptım. net tanıklık bu yüzden temsilciyle temasa geçtim, davete katılmadan önce benden çok para isteyeceğinden o kadar korktum ama en büyük sürprizim sadece yaptığım eşyaları satın almamı istedi ve bugün çok mutluyum zengin olduğumu ve tüm bunlarla birçok iş kurabilen dünyaya söyle, kişisel hesabımda 20 milyon dolarlık bir miktar var ve ayrıca tüm dünyada Illuminati'nin bana verdiği işle tanınıyorum ve ayrıca istediğimi yapma gücü ...... şeridimde pek çok insan olabilir ve burada yardım da arıyor olabilirler: illuminatib999@gmail.comWhats-app: 1 (513) 795‑8209 DOLANDIRICILAR VE 18 YAŞIN ÜZERİNDE OLMALISINIZ