MHP'li Yeniçeri "Denizli'de Zafer İstiyoruz"

MHP İl Başkanı Mehmet Fevzi Yeniceri ve yönetim kurusu üyeleri ile birlikte Sevindik mahallesine giden Merkez İlçe Başkanı Fırat Dağdeviren, mahalle muhtarı Yaşar Beşparmakkaya’ yı da ziyaret etti

MHP'li Yeniçeri

MHP Merkez ilçe başkanlığı tarafından 2014 yerel seçim çalışmaları Sevindik mahallesinden başlatıldı. MHP İl Başkanı Mehmet Fevzi Yeniceri ve yönetim kurusu üyeleri ile birlikte Sevindik mahallesine giden Merkez İlçe Başkanı Fırat Dağdeviren, mahalle muhtarı Yaşar Beşparmakkaya’ yı da ziyaret ederek mahallenin sorunları ile ilgili bilgi aldı. Önümüzdeki üç yıl içinde ülkenin kaderini belirleyecek 3 seçimin yapılacağını belirten İl Başkanı Yeniceri, “Özellikle 2014’te yapılacak olan yerel seçimlerde partimizi Denizli’de zafere taşıyacak planlamayı ve çalışmayı yapacak kadrolara ve bilgi birikimine sahibiz.  Her ilçede iddialı, kendine güvenen, bilgili adaylarla yola çıkıp sizin de desteğinizi arkamıza alarak başarılı olacağımıza inanıyorum. Ülkeyi yönetenler, Denizli ve diğer 13 ilde uyguladığı tüm ili Büyükşehir yaparak başkanlık sisteminin alt yapısını oluşturmuştur. Gelin bize destek verin bu oyunu birlikte bozalım” dedi.

Denizli'nin Büyükşehir olmasına karşı değiliz
MHP Merkez İlçe Başkanı Fırat Dağdeviren de, Büyükşehir’e karşı olmadıklarını belirterek, “Biz büyükşehir yasasının bu haline karşıyız. Ülkeyi eyalet sistemine götürecek bir uygulamanın tabi ki karşısında oluruz. Size hep büyükşehir yasasının getirinden bahsediyorlar. Ama bu yasanın sizlerden neler götüreceğinden hiç söz eden yok” diye konuştu. MHP’nin ilçe, il başkanlığı seçimleri ile kurultay çalışmalarını başarıyla tamamladığını dile getiren  Dağdeviren, “Şimdi önümüze bir hedef koyduk. Büyükşehiri almak istiyoruz. Büyükşehire üç hilali dikmek için durdurak bilmeden çalışacağız. Denizli’yi adım adım dolaşacağız. Halkımızla birlikte olacağız ve onlara ülkenin içinde bulunduğu sıkıntıları ve bu ülkeyi bekleyen tehlikeleri anlatacağız. Biz sadece iktidarın yanlışlarını da eleştirmeyeceğiz. Biz yönetime gelirsek ne yapacağız. Onları da biz sizlere anlatacağız ve desteğinizi isteyeceğiz” diye konuştu.

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2012, 10:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER