MHP'DEN TUNCELİ ÇIKIŞI

MHP Sarayköy İlçe Kongresi'ne katılan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Emin Haluk Ayhan, "Ankara’da ne söylüyorsak Tunceli’de de aynısını söylüyoruz" diyerek Genel Başkan Bahçeli'nin son gezisine atıfta bulundu.

POLİTİKA 13.12.2014, 09:11 12.12.2014, 21:13
MHP'DEN TUNCELİ ÇIKIŞI

MHP’nin Sarayköy İlçe Kongresi, Belediye Düğün Salonu’nda yapılırken, kongreye MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Emin Haluk Ayhan, MHP İl Başkanı Ferudun Ünal, Merkezefendi İlçe Başkanı Fatih Coşkun, Ülkü Ocakları Denizli İl Başkanı Hüseyin Ülgen ve partililer katıldı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Ayhan yaptığı konuşmada, "Milliyetçi Hareket Partisi ülkenin arka kapı diplomasilerine, üçüncü gözlere, üst akıllara hiçbir zaman teslim edilmesine rıza göstermeyecektir. Milliyetçi Hareket Partisi Türkiye’nin tamamında siyaset yapacak yeterliliğe, güce ve kucaklayıcı hasletlere sahiptir. Tunceli’nin diğer vilayet ve vatan köşelerimizden hiçbir farkı yoktur. Partimiz Ankara’da ne söylüyorsa Tunceli’de, Erzurum’da, Denizli’de, İstanbul’da aynı şeyleri söylemektedir. Genel Başkanımızın Tunceli ziyareti bunu açıkça ortaya koymuştur" dedi.
Konuşmaların ardından seçimlere geçildi. Tek listeyle gidilen seçimlerde Ahmet Çelikak, 390 üyenin 317’sinin oyunu alarak MHP Sarayköy İlçe Başkanı oldu.

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)