İYİ Parti çocukları sevindirdi

Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumuna bağlı çocuk yuvasının ziyaretçileri bu kez İyi Partililer oldu. Çocukları sevindiren partililer, onlarla hediye verdi, sohbet etti. 

İYİ Parti çocukları sevindirdi

HABERDENİZLİ.COM

İyi Parti Mahalli Hizmetlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Veli Çıtışlı başkanlığında çocuk yuvasına giden İyi Partililer, ilk olarak yuva sorumlularından çalışmalar ve çocukların sağlık ile eğitim durumları hakkında bilgi aldı. Daha sonra çocuklarla bir araya gelen İyi Partililer, yanlarında getirdikleri hediyeleri takdim ederek onlarla sohbet etti ve gönüllerini aldı. 

Ziyaret sonrasında kısa bir açıklama yapan İyi Parti İl Başkan Yardımcısı Veli Çıtışlı, yuvada kalan çocukların devlet gözetiminde geleceğe hazırlandıklarını, onlara sağlam bir gelecek hazırlamak için kendilerinin de ellerinden geleni yapmaya devam edeceklerini söyledi. Çıtışlı, “İyi Parti Denizli teşkilatı olarak çocuk yuvamızı ziyaret ettik. Burada kalan çocuklarımızı sevindirdik. Amacımız parti isminden ziyade onların bir büyüğü olarak sevindirmek ve gönüllerini almaktı. Gözlerindeki sevin bizleri son derece mutlu etti. Her birimiz onların bir annesi, babası, ablası, kardeşi abisi gibi gördüklerini ifade ettiler. Bu ziyaretimiz bizleri de duygulandırdı” dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243