İPEK KÖYLERİ ZİYARET EDİYOR

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ali İpek, seçim çalışmalarını sürdürüyor.

POLİTİKA 06.02.2014, 14:24 06.02.2014, 14:37
İPEK KÖYLERİ ZİYARET EDİYOR
banner1656

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ali İpek, seçim çalışmalarını sürdürüyor.
MHP Buldan Belediye Başkan adayı Habip Kızılöz ile birlikte Buldan’ın Süleymanlı, Yaylaköyü ve Kovanoluk köylerini ziyaret eden Ali İpek, vatandaşlarla yaptığı sohbet toplantılarında Denizli ve ilçeler ile birlikte köyler için düşündükleri projeleri anlattı. İpek’in Buldan’daki ilk durağı Yaylaköyü oldu. Burada vatandaşların sorunlarını dinleyen Ali İpek, “Söz verip yapmayanlar bugün yine sizlerin karşısına çıkıp oy isteyecekler. Biz hizmet etmeye ant içtik ve karşınıza öyle geldik. Sizin desteğiniz ile yapamayacağımız şey yok. Denizli her yönüyle zengin bir kent. Ancak bu zenginliği halkın refahı için, köyler, ilçeler için hiç kullanmamışlar. Denizli merkezinde de iki tane park iki tane battı çıktı ile hizmet ettiklerini söylüyorlar. Böyle hizmet olmaz. Önce halkın yaşam standartlarını göz önünde bulunduracaksın. Her ilçenin bir merkezi olacak. O merkezlerde il de olup ilçede olmayan ne varsa olacak. İnsanlar ilçelerinden istihdam olmadığı için göç etmeyecek. İnsanlar ilçelerden sıkıldıkları için göç etmeyecek. Köylerde yol yok. Su sorunu almış başını gidiyor. Eğitim ve kültür merkezleri yok. İnsanlar ya televizyonların başına hapsedilmiş ya da köy kahvelerine tıkanmış kalmış. Bu devirde böyle yaşam şekli olmaz” dedi.
Hayvancılık ve tarımla uğraşanlara da seslenen İpek, “Sorunlarınızı tek tek öğrendik. Bu sorunların çözümü de bizde. Sizleri yok sayanlar, unutup gidenler bakalım nasıl karşınıza çıkacak. Şimdi geleceğini düşünüyorsan, aileni, çoluğunu çocuğunu düşünüyorsan, sandığa gittiğinde de oyunu ona göre vereceksin. Bizim kavgamız vatana hizmet için gelip hizmet etmeyenlerle, bizim kavgamız söz verip yerine getirmeyenlerle, bizim kavgamız çalıp çırpan, ülkeyi bölmeye kalkanlarla. Size buradan söz veriyorum. Denizli’de hizmet gitmeyecek, sıkıntı çeken, yolsuz, susuz tek bir köy kalmayacak” dedi.
Daha sonra partililer ve MHP Buldan Belediye Başkan adayı Kızılöz ile birlikte Kovanoluk’a geçen İpek, burada da vatandaşlarla buluşup burada yaşanan sıkıntılar ve sorunlar üzerine sohbet etti. İpek’in son durağı ise Süleymanlı oldu. Burada da vatandaşlar ile birlikte buluşan İpek, “Her gittiğimiz köyde, vatandaşın bize olan ilgisi, hem üzerimdeki sorumluluğu arttırıyor hem de önemli mesajlar içeriyor. Biz gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu çalışmalara da aralıksız devam edeceğiz. 20 gün sonra da vatandaşlarımıza bütün projelerimizi tek tek tanıtacağız” dedi.

Kaynak: haberdenizli.com
banner1640
Yorumlar (0)