CHP Pamukkale'yi İyi Parti'ye Mi Verdi?

Denizli’nin en büyük ilçesi olan Pamukkale’de Millet İttifakında yeni bir gelişme yaşandı. Daha önce CHP’ye verilmesi kesin gözüyle bakılan ilçede, ibre son olarak İYİ Parti’ye döndü. Görüşmeler kapsamında Pamukkale’de İYİ Parti İl Başkanı Hasan Akgün’ün aday olacağı öğrenildi.

POLİTİKA 22.01.2019, 17:30 22.01.2019, 17:39
CHP Pamukkale'yi İyi Parti'ye Mi Verdi?

Pamukkale pazarlığında son nokta
Denizli’nin Pamukkale ilçesinde Millet İttifakında yeni bir gelişme yaşandı. Daha önce CHP’ye verilmesi kesin gözüyle bakılan ilçede, ibre son olarak İYİ Parti’ye döndü. Görüşmeler kapsamında Pamukkale’de İYİ Parti İl Başkanı Hasan Akgün’ün aday olacağı öğrenildi.

31 Mart yerel seçimlerine yaklaşık 2 ay kala CHP ile İYİ Parti’nin Pamukkale pazarlığında son noktaya gelindi. CHP’den Pamukkale Belediye Başkanı adayı olarak yaklaşık 2 aydır çalışmalarını devam eden Ahmet Divarcı’nın adaylığı konusunda kesinleşti açıklamalarına rağmen, kulislere son dakika bilgisi geldi. son kez görüşen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Denizli’nin en büyük ilçesi için son noktayı koydu.

Buna göre Pamukkale’de ibre bir kez daha İYİ Parti’ye döndü. İyi Parti adına Pamukkale Belediye Başkan adayı olarak partinin Denizli İl Başkanlığını yapan Hasan Akgün’ün aday olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Yorumlar (0)