AK Partiyle Emekliler 250 TL'ye Emekli Olacak

Çal İlçesinde seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Denizli Milletvekili Adayı Muhammet Bekir Ege, emeklileri aylık 250 TL’ye ev sahibi yapacaklarını müjdeleyerek, çalışan emeklilerden kesilen SGDP’nin kaldırılacağını anlattı.

POLİTİKA 20.10.2015, 13:14 20.10.2015, 13:16
AK Partiyle Emekliler 250 TL'ye Emekli Olacak
AK Parti Denizli Milletvekili Adayı Muhammet Bekir Ege, Çal İlçesi’nde AK Parti Çal İlçe Gençlik Kolları ile bir araya geldi. AK Parti Çal İlçe Başkanlığı binasında yapılan toplantının ardından teşkilat mensupları ile Çal’da vatandaşlarla buluşan Muhammet Bekir Ege, AK Parti Seçim Beyannamesi’nde yer alan projelerle ilgili ilçe sakinlerine bilgi verdi. 1 Kasım seçimlerinin Türkiye için dönüm noktası olduğunu vurgulayan Ege, projelerin hayata geçmesi için AK Parti’nin tek başına iktidara gelmesi gerektiğini söyledi. Gittikleri her yerde vatandaşlarla buluşarak AK Parti Seçim Beyannamesi hakkında onları bilgilendirdiklerine dikkati çeken Milletvekili Adayı Ege, gençlerden emeklilere kadar herkesi içine alan geniş kapsamlı bir seçim beyannamesi hazırladıklarını söyledi. Milletvekili Adayı Ege, “Emekli olan vatandaşlarımızı AK Parti olarak bugüne kadar nasıl mağdur etmediysek bundan sonrada etmeyeceğiz. Memur emeklilerine verdiğimiz gibi işçi ve bağkur emeklilerimize de yıllık ilave bin 200 TL vereceğiz” dedi.

Emekliden kesilen SGDP kaldırılacak
Çalışan ve iş yeri olan emeklilerden kesilen Sosyal Güvenlik Destek Primini (SGDP) kaldıracaklarına işaret eden Milletvekili Adayı Ege, “Emekli vatandaşlarımızı aylık 250 TL’ye ev sahibi yapacağız. Huzur evlerini daha modern daha konforlu yerler haline getirip sayılarını arttıracağız. Geçmişte olduğu gibi bundan sonrada emeklimizin yanında olacağız” dedi.

Kaynak: haberdenizli.com
banner1640
Yorumlar (0)