AK Parti Adayları Bayrak Dağıttı

Adalet ve Kalkınma Partisi Denizli Milletvekili Adayları Dr. Sema Ramazanoğlu, Şahin Tin, Cahit Özkan, Osman Yüceliş, Emin Okkaya, Muhammet Bekir Ege 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle sokak sokak gezerek vatandaşlara bayrak dağıttı.

POLİTİKA 30.10.2015, 11:35 30.10.2015, 11:43
AK Parti Adayları Bayrak Dağıttı
Yoğun ilgi ile karşılanan AK Parti Milletvekili Adayları, fırsat buldukça vatandaşla da sohbet ederek vaatlerden bahsetti. 1 Kasım’da yapılacak seçimlere sayılı günler kala vatandaşları oy kullanmaları konusunda uyarılardı. Adaylar 1 Kasım seçimlerinin kader seçimleri olduğunu belirtti. AK Parti Denizli Milletvekili Adayı Sema Ramazanoğlu, Gazi Bulvarı ve İstiklal Caddesinde, Şahin Tin, 2. Ticari Yol, Bayramyeri ve Kaleiçi’nde, Cahit Özkan Lise Caddesi’nde, Osman Yüceliş, Atatürk Caddesi’nde, Muhammet Bekir Ege ise Sarayköy Caddesinde, halkla ve esnafla buluşarak bayrak dağıttı.  

ADAYLAR OY KULLANMAYA DAVET ETTİ
AK Parti Denizli Mileltvekili Adayı Sema Ramazanoğlu, birlikve beraberlik mesajı verdi. Ramazanoğlu “29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. Birlik ve beraberliğimize gölge düşürmek isteyen düşmanlarımıza milletçe karşı koyacağız. Büyüyen ve güçlenen Türkiye’yi birlikte inşaa edeceğiz. Onun için 1 Kasım seçimleri önemli bir eşiktir. Ben bütün vatandaşlarımızı, bütün yurttaşlarımızı oy kullnamaya davet ediyorum” diye konuştu.
AK Parti Denizli Milletvekili Adayı Şahin Tin, “Bugün Cumhuriyetimizin 92. Yaşını kutlamanın onurunu ve gururunu yaşıyoruz.  2023 hefine yürüyen Türkiye’nin istikrarının sürmesi ve büyümesi için 1 Kasım seçimleri kader seçileri. 7 Haziran seçimleri sonrasında yaşanan ekonomik durumlardan vatandaşlarımız ve esnafımız rahatsız. Yeniden güçlü bir iktidar ve istikrarla birlikte Güçlü Türkiye’nin hayalini kuran vatandaşlarımız, 2023 hedeflerinde bizlerin en büyük destekcisi olacak” dedi.
Cumhuriyetin daha aydıklık yarınlara kavuşacağını söyleyen AK Parti Denizli Milletvekili Adayı Cahit Özkan, “92 yıldır coşku ve heyecanla kutladığımız 29 Ekim Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun. Demokrasi ve hukukun esaslarına dayalı Türkiye Cumhuriyeti, artık özgürlüklerin sınırsız olarak yaşandığı ve yaşatıldığı bir ülkedir. AK Parti olarak hedefimiz bugünden dahan güzel ve daha aydınlık bir ülke için gece gündüz çalışmak” dedi.
AK Parti Denizli Milletvekili Adayı Osman Yüceliş “Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. 92 yaşını kutladığımız Cumhuriyetimizin yüzüncü yaşında Türkiye Cumhuriyeti Devleti dünyanın en sağlam ekonomisine sahip ülkerinden birisi olacak” dedi. 
“Birlik ve beraberliğimize kast eden düşmanlarımız, bizi yıkamayacak” diyen Emin Okkaya “92 yıllık bir geçmişe sahip olan Cumhuriyetimiz, bundan sonra dahada güçlü bir şekilde geleceğe taşınacaktır. Türkiye’nin birlik ve beraberliğine kast edenler şunu çok iyi bilsinler, 92 yılıdır ayakta olan bu millet yüzyıllar boyunca bu topraklarda hüküm sürmeye devam edecektir” ifadesini kullandı. 
AK Parti Denizli Milletvekili Adayı Muhammet Bekir Ege de “Cumhuriyetimizin 92. Yılı kutlu olsun. Gençler olarak geçmişten günümüze Cumhuriyete ve değerlere nasıl sahip çıktıysak bundan sonrada çıkmaya devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: haberdenizli.com
banner1640
Yorumlar (0)