En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Polis ekipleri Karşıyaka'yı Abluka Altına Aldı: 2 Tutuklu

GÜNCEL VİDEO 11.07.2018, 17:29

Denizli Emniyet Müdürlüğü görevlileri tarafından Denizli'de uyuşturucu madde ticareti yapmak isteyen şahıs ve organizasyonlara yönelik operasyon gerçekleştirildi.

HABERDENİZLİ.COM

Denizli Emniyet Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri Denizli'nin Pamukkale İlçesi Karşıyaka Mahallesi’nde uyuşturucu madde satışı yapıldığı tespit edilen adreslere eş zamanlı operasyon düzenledi.

03 Temmuz 2018 akşamı saat 20.00 sıralarında harekete geçen narkotik ekipleri çok sayıda personelin katıldığı çalışma ile Karşıyaka Bölgesini adeta ablukaya aldı.

Mahallenin giriş çıkış güzergahlarında uygulama noktaları oluşturuldu. İç kısımda ring halinde bulunan sivil ekipler sokak güvenliğini sağlarken Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri ise mahallenin farklı kısımlarında yer alan 6 ayrı adrese eş zamanlı operasyon gerçekleştirdi.

Uyuşturucu madde satışı için kullanılan torba evi diye tabir edilen ikametten bozma yapıların çelik kapı ve pencerelerine kurulan özel demir düzenekler dikkat çekti.

Yapılan başarılı çalışma neticesinde torba evlerinde uyuşturucu madde satışı yapan 3 şüpheli şahıs gözaltına alınarak adli mercilere sevk edildi.

Uyuşturucu madde ve diğer suçlardan aranması bulunan 2 kişi yakalandı.

Yakalanan şahısların ev ve üst aramasından 0.6 gram eroin maddesi, 2.1 gram esrar maddesi, 2 adet ecstasy hap, uyuşturucu madde kullanımında kullanılan aparatlar ve 1 adet ruhsatsız tüfek ele geçirildi.

Karşıyaka'da 20.00-22.00 saatleri arasında bölgede 11 araç 76 şahıs kontrol edildi.

Apart tarzı iki ayrrı adrese yapılan operasyonda ise 3 adet ruhsatsız tabanca ile 4 poşet halinde 88 gram metamfetamin maddesi ve metamfetamin yapımında kullanıldığı değerlendirilen 250 ml sıvı ara kimyasal madde ele geçirildi.

Yapılan çalışmalarda gözaltına alınan şüpheliler M.A. ve İ.K çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Yorumlar (0)